Bezprzewodowe słuchawki dla każdego czyli o JBL Endurance PEAK słów kilka

Nadszedł czas na zmiany, dlatego po krótkich przemyśleniach zdecydowałem się na zakup swoich pierwszych bezprzewodowych słuchawek. Wybór padł na model Endurance PEAK od firmy JBL. W teorii jest to modela zaprojektowany z myślą o ludziach aktywnych, wodoodporny z długim czasem pracy na baterii (uwzględniając etui ładujące). 

Krótko o specyfikacji

W zestawie dostajemy słuchawki w etui ładującym, 3 komplety nakładek oraz krótki kabel MicroUSB. Czas ładowania to ok.

Laptop do zadań specjalnych! Recenzja Dell Inspiron 5379

W życiu przychodzi czasem taki moment, gdy musimy wymienić stary nie działający już sprzęt komputerowy na coś zupełnie nowego. Niestety decyzje zakupowe nie są takie proste jak by się wydawało: czasem ogranicza na budżet, warunki pracy a czasem nasze wymagania są zupełnie inne niż kiedyś. W moim przypadku o zakupie zadecydował komfort i różne warunki pracy. I tym sposobem od roku jestem szczęśliwym użytkownikiem laptopa Dell Inspiron 13 5379.

Konkurs „Ogól naczelnego" — czyli jak bez oszukiwania uzyskałem dobry czas

Tydzień temu na dobreprogramy.pl wystartował konkurs którego celem było odszukanie na stronie ukrytych maszynek do golenia. Sponsorem konkursu była firma Wilkinson Sword, która ufundowała nowe maszynki Hydro Connect 5 dla pierwszych 100 osób, które uporają się z zadaniem najszybciej każdego dnia konkursu.

A wiec zasady były proste: po odnalezieniu pierwszej maszynki, uruchomiony został czasomierz, który rozpoczynał zabawę i poszukiwania pozostałych 10 maszynek. Na koniec czekała nas walka z bossem - i tytułowe "golenie naczelnego".

Odzyskiwanie danych — test programów. Czy „płatny” oznacza lepszy?

Pomysł na blogowy wpis przyszedł wraz z sąsiadką... A było to któregoś wieczoru gdy jej synek bawiąc się aparatem skasował wszystkie zdjęcia. Przyszła wtedy do mnie lekko zaniepokojona z pytaniem czy można to jakoś odzyskać? Chwilę poklikałem i odzyskałem te fotki. Później w głowie pojawiły się pytania: Czy można jakoś lepiej i szybciej, odzyskać więcej???

Programów do odzyskiwania utraconych/skasowanych danych nie brakuje. Na dobreprogramy.pl w kategorii odzyskiwanie jest ich około 60. Wszystkich nie ma sensu testować ale warto tu wspomnieć że są programy darmowe oraz płatne.