Androidowe Humble Bundle

Nie było zbyt dużo ostatnio promocji dla graczy albo jakoś one mi umykały.
Tym razem jednak pojawiła się troszkę inna promocja niż zwykle - z reguły promocje dotyczyły gier na PC.
Jednak w końcu stało się i możemy kupić za niewielkie pieniądze pakiet gier na Androida. Nie wiem czy były wcześniej tego typu promocje na Androida czy inne urządzenia mobilne ale jak były to nie słyszałem o nich.
Tak jak i poprzednie Humble Bundle tak i to będzie trwało 2 tygodnie, także mamy sporo czasu na zastanowienie się czy warto.

Nie jestem wielkim zwolennikiem grania na telefonie ale jak nie ma już nic innego do roboty ani w zasięgu ręki innej możliwości rozrywki to z czasem się skuszę.
Z moich doświadczeń stwierdzam, że najlepiej sprawdzają się gry proste, logiczne czy jakieś inne łamigłówki.
Ja zaryzykowałem zakup tych kilku tytułów - cena i tak pakietu jest dużo niższa niż wiele innych gier pojedyńczo a tutaj akurat warto zagrać - każdy chyba znajdzie coś dla siebie. A jak nie zagramy odrazu to przynajmniej będzie na czasy kiedy nie będzie już nic innego do zrobienia.

Co otrzymujemy?

Generalnie jak przy poprzednich promocjach tak i tutaj panuje zasada - zapłać ile chcesz - czyli płacąc 1$ (co nam daje około 3,20 zł) dostaniemy następujące gry:

Jeżeli chcemy jeszcze 2 dodatkowe gry to na tę chwilę trzeba zapłacić 6,64$ (około 21,25 zł) i otrzymamy za to:

Dodatkowym plusem jest jeszcze to, że otrzymujemy soundtracki do prawie wszystkich gier - wyjątkiem jest Dynamite Jack, tutaj nie ma soundtracka.

Warto się zastanowić nad zakupem choćby z powodu tego, że często przy promocjach Humble Bundle w trakcie tych 2 tygodni pojawiały się dodatkowe tytuły.
Jak zawsze oprócz zakupu wspieramy szczytne cele - no chyba, że ktoś ustawi przydzielanie kwoty inaczej...

WWW: https://www.humblebundle.com/