Darmowe gry - GoG

Dzisiaj na GoG pojawiły się dwa tytuły do pobrania za darmo. Nie są to żadne nowości a dość stare tytuły, jednak ostatnio panuje moda na odkurzanie półek i zagrywanie się w tego typu tytuły to całkiem możliwe, że znajdą się osoby, które skorzystają z oferty.

W jeden z tytułów kiedyś grałem, drugiego nie znam i zamierzam się my przyjrzeć.

Polecam młodszym graczom zerknąć na te tytuły - zobaczą w co i jak się kiedyś grało no i oczywiście tym co chcieliby nadrobić zaległości.

Worlds of Ultima: The Savage Empire

Gra oryginalnie wydana pod DOSa w 1990. Była to swego rodzaju "odskocznia" od serii Ultimy. Gra była wydana jeszcze na inne platformy takie jak PC-98 (z czym nie miałem nigdy styczności), Sharp X68000 oraz SNES.

Ultima: World of Adventure 2

Tak samo jak wcześniejsza część ta gra także oryginalnie wydana pod DOSa (i chyba tylko pod DOSa) została wydana rok później (ciekawe, która gra może poszczycić się taką ilością części, różnorodności i długości serii).

Linki

Gdyby ktoś nie zauważył, że nagłówki są linkami podaje jeszcze raz linki do pobrania - aczkolwiek nie jest to problem, ponieważ na głównej stronie także można znaleźć przekierowania.

Jak kogoś interesują informacje na temat gier i nie tylko to mogę polecić portal Moby Games - można znaleźć wiele ciekawych informacji.

Worlds of Ultima: The Savage Empire
Ultima: World of Adventure 2