Piątkowe atrakcje...

Jak co piątek, po "ciężkim" dniu pracy, siedząc wieczorem planowałem obejrzeć Pirata, gry ostatnio jakoś mi nie przypadały do gustu ale w końcu nie wszystko musi każdemu pasować.
Niestety rozczarowałem się bardzo tym, że nie ujrzałem Pirata. Czasami lepszy, czasami średni, ale w końcu nie może zawsze być idealnie. Wielka szkoda że to koniec, mam nadzieje, że pojawi się coś w zamian, no chyba że vortal starają się kierować w inny przedział wiekowy lub coś w tym stylu.

Ale nie o tym miało być do końca, co piątek jest podrzucana nowa gra. W komentarzach widać różne opinie na ten temat.

Według mnie, jeżeli ktoś na tym portalu poszukuje jakiś niesamowitych gier na cały miesiąc lub dłużej to szuka w złym miejscu, może poszukać na Gamikaze, u konkurencji lub u wujka Google.

Niektóre z prezentowanych gierek na weekend były właśnie fajnym "wypełniaczem" wolnego czasu gdy nie było nic innego lepszego do roboty. Chociaż taki Grid Wars to akurat wypełniał czas dłużej...

Kiedyś śledziłem temat gier, nowinek, co jak gdzie, kiedy. Także moje propozycje z "większych" produkcji, co pozwolą rozerwać się w dłuższej perspektywie czasu a zarazem nie spowodują zmniejszenia wagi naszego portfela są następujące:

Need For Speed World
Battlefield Heroes
Alien Arena
Wolfenstein: Enemy Territory
Battle Forge
Quake Live
Hedgewars
Grand Thef Auto 1 i 2
Command & Conquer oraz Red Alert
MechWarrior 4
Mechcommander 1 i 2

Oczywiście jest wiele więcej tego typu tytułów. W podanej liście są typowo darmowe tytuły jak i takie które zostały z różnych okazji uwolnione.

Na koniec życzę miłej zabawy, oczywiście z chęcią poznam inne propozycje.