r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

deskPDF Studio X 5.1.0.1001

Strona główna Windows Grafika Skład publikacji DTP

deskPDF Studio X to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia, edycji, konwersji oraz zabezpieczania dokumentów w formacie PDF. Dzięki swoim olbrzymim możliwościom stanowi on godną uwagi alternatywę dla popularnego Adobe Acrobata.

Galeria programu

Program umożliwia wykonywanie wielu zaawansowanych prac edycyjnych i pozostaje przy tym bardzo prosty w użyciu. Wszystkie dostępne w jego obrębie funkcje oraz narzędzia są przystępne nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. Edycja odbywa się w połączeniu z podglądem zmian w czasie rzeczywistym, co oznacza, że możemy śledzić na bieżąco na ekranie komputera każdą wprowadzaną zmianę. Możliwości deskPDF Studio X docenione zostały przez wielu użytkowników i przedsiębiorstw na całym świecie - w tym Lamborghini, Xerox, Sony, Intel, IBM czy nawet Microsoft.

Funkcje oprogramowania obejmują tworzenie od podstaw dokumentów PDF, generowanie ich na podstawie dowolnego pliku lub obrazu, edycję już istniejących plików PDF, ich konwersję do formatów Word, Excel, HTML, XML, JPEG, TIFF czy PNG. Ponadto możliwe jest optymalizacja zawartości w celu redukcji rozmiaru, dodawanie różnego rodzaju elementów (pola tekstowe, kształty, grafika), dodawanie do dokumentów nowych stron, ich usuwanie, przycinanie czy nanoszenie na nie znaków wodnych.

W ręce użytkownika trafia także zestaw narzędzi do recenzji (podkreślenie tekstu, notatki, załączanie plików itp.), wygodnego przeglądania zawartości dokumentów w wielu różnych widokach, tworzenia i edycji formularzy elektronicznych, zabezpieczania plików PDF hasłem, szyfrowania i podpisywania certyfikatami oraz kreowania dokumentów na bazie zeskanowanych stron z tekstem, obrazkami itd. Za sprawą zastosowanego w deskPDF Studio X zaawansowanego silnika PDF Afterburner użytkownik nie powinien napotkać na problemy z edycją nawet bardzo dużych i złożonych dokumentów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.
  • Pobieranie programu odbywa się za pośrednictwem udostępnionego przez producenta downloadera.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.