dfndr battery dfndr battery 5.5.3

Strona główna Android Narzędzia Bateria i zarządzanie energią
Pobierz program
lub zeskanuj:

dfndr battery to aplikacja, dzięki której wydłużymy czas pracy baterii w naszym telefonie korzystając z wielu przydatnych rozwiązań.

Po uruchomieniu dfndr battery możemy wykonać szybką optymalizację, a następnie powtarzać ten proces wielokrotnie (np. co parę godzin). Warto również dodać, że narzędzie oferuje cztery tryby pracy, takie jak: profil awaryjny (uruchamia się samoistnie po tym, jak poziom naładowania baterii będzie wynosił 10 procent), profil lokalizacji (optymalizuje zużycie baterii w zależności lokalizacji, zarówno w domu, jak i w pracy), godziny szczytu (tryb oszczędzania baterii aktywuje się o wskazanych porach dnia) i profil wydłużony (dodatkowy sposób na konfigurację ustawień oszczędzania energii).

Dzięki dfndr battery otrzymamy możliwość zamknięcia aplikacji działających w tle (wybrane programy możemy pozostawić uruchomione), a także zmniejszymy jasność ekranu, obniżymy temperaturę baterii (tym samym ochronimy również procesor oraz pozostałe komponenty przed ewentualnym uszkodzeniem), zdefiniujemy czas po jakim ekran zostanie wygaszony i wiele, wiele innych.

dfndr battery wyświetla także szczegółowe informacje na temat samej baterii, ukazując poziom jej zużycia, stopień naładowania, temperaturę i pojemność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!