digiCamControl digiCamControl 2.0.0

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

digiCamControl to darmowa aplikacja, która pozwala na bezpośrednie przesyłanie zdjęć z aparatu fotograficznego na dysk twardy komputera.

Za sprawą digiCamControl użytkownik otrzymuje również możliwość skorzystania z funkcji zdalnej obsługi aparatu fotograficznego z poziomu komputera przy wykorzystaniu złącza USB. Oznacza to, że przykładowo po wykonaniu danego zdjęcia natychmiast możemy zobaczyć je na ekranie monitora, co pozwala przyjrzeć się większej liczbie szczegółów i zaoszczędzić czas po stronie użytkownika, który nie musi korzystać z kabli, by podłączyć aparat do peceta i dopiero rozpocząć przeglądanie plików.

digiCamControl został także wyposażony w opcjonalną funkcję, która umożliwia zdalne sterowanie opcjami narzędzia za pomocą przeglądarki internetowej zainstalowanej czy to na laptopie, czy też na smartfonie.

Co ciekawe, w przypadku posiadania kilku aparatów fotograficznych, dla każdego urządzenia w digiCamControl można utworzyć osobny profil i korzystać z wielu urządzeń w tym samym czasie. Nie musimy więc za każdym razem dostosowywać ustawień aparatu – wystarczy raz je zdefiniować i zapisać w pamięci aplikacji.

digiCamControl pozwala także na stworzenie filmu poklatkowego. Wystarczy użyć opcji stworzenia serii zdjęć w określonym odstępie czasu, by wygenerować wspomniane wideo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!