10 pytań do... GoClever

Chciałbym wam przedstawić bliżej firmę GoClever,

jednak nie potrafię, nie miałem do czynienia z jej produktami, choć głośno się o nich zrobiło ostatnio:


  • 1. W kwietniu 2012 roku spółka dostarczyła do sklepów Biedronki blisko 30 tys. tabletów z systemem Android w cenie 369 zł – zostały wykupione w jeden dzień.
  • 2. Smartfon GoClever Quantum 4
  • 3. Smartfon GOCLEVER Insignia 5,

może szkoda a może da się to naprawić?

Firma Goclever sp. z o.o.


od ponad 5 lat dostarcza rozwiązań z dziedziny elektroniki użytkowej, cechujących się najlepszym stosunkiem oferowanych parametrów do ceny. Skupia się na Klientach, którzy poszukują zaawansowanych technologicznie, dostosowanych do wymagań europejskich, łatwych w obsłudze urządzeń w najatrakcyjniejszej cenie.

Firma GoClever sp.z o.o. została laureatem Big Five według Deloitte Technology Fast 50 CE,


o czym pisał m. in. @SebaZ

Oferta firmy zawiera urządzenia do nawigacji samochodowej pod marką GOCLEVER NAVIO ™ zawierające najdokładniejsze (wg producenta) mapy nawigacyjne Polski i Europy, wielofunkcyjne TABLETY oparte na systemie Android pod marką GOCLEVER TAB ™, centra multimedialne z możliwością odbioru telewizji cyfrowej DVBT i odtwarzania filmów w jakości HD pod marką GOCLEVER Cineo™, akcesoria do tabletów i nawigacji GPS pod marką GOCLEVER Essentials oraz wiele innych innowacyjnych produktów.

Produkcja urządzeń odbywa się w Shenzhen (Chiny) natomiast dział badań i rozwoju pracuje pod kierunkiem zespołu ekspertów z Europy, gdzie opracowuje się również projekty i design nowych produktów.

Chcielibyście dowiedzieć się czegoś od przedstawicieli tej firmy? Ja również, nie wiem co prawda na ile pytań uda się uzyskać odpowiedź, ale kto nie próbuje, ten nic nie zdobywa :)

Jak zwykle - pytania zbieram przez tydzień - od dziś do 19 listopada, potem prześlę je do przedstawiciela firmy i zobaczymy czego się dowiemy.