Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

10 pytań do SAMSUNGa

Mam nadzieję, ze pamiętacie bardzo miłego pana,

który reprezentował na HZ 2012 firmę Samsung i udostępnił sporo fajnych zabawek do testów (@Monczkin na pewno pamięta :):P ).

Otóż chciałem prosić wszystkich aktywnych użytkowników i blagerów o pomoc w przeprowadzeniu fajnego projektu. Rozmawialiśmy na HZ z panem "Samsungiem" i okazało się, że nie był wstanie odpowiedzieć na wszystkie padające pytania (z oczywistych względów), jak również nie był w stanie ich wszystkich zapamiętać.

Przedstawiliśmy panu "Samsungowi" i kilku innym przedstawicielom firm wystawiających swoje zabawki projekt

"10 pytań do ..."

Ponieważ celem tej zabawy ma być "wyciągnięcie" informacji z firmy Samsung, na tematy, które interesują wszystkich (pytania można zadawać dowolne - najwyżej nie będzie na nie odpowiedzi), postanowiliśmy, że aby uniknąć chaosu i bałaganu zebraniem pytań i koordynacją tej akcji zajmę się ja.

Prośba do Was drodzy użytkownicy:
zadawajcie pytania, na jakie chcielibyście poznać odpowiedzi od firmy Samsung w formie komentarzy, czas na zbieranie pytań został wyznaczony do 10.09.2012, 15 września prześlę opracowane pytania do firmy Samsung.

Regulamin (zupełnie umowny):

1. nie ma głupich pytań
2. zostanie wybrane 10 najczęściej powtarzających się pytań (jeśli będą zbliżone tematyką, bądź działem, zostaną połączone i w ten sposób zmieści się więcej pytań)
3. każde pytanie zostanie podpisane nickiem zadającego
4. każda odpowiedź na pytanie będzie miała swojego imiennego autora
5. każda opublikowana odpowiedź będzie mogła być wykorzystana z podaniem autora odpowiedzi i w niezmienionej formie w celu publikacji.

Myślę, że zarówno możliwość uzyskania odpowiedzi od "najwłaściwszych" osób jak i możliwość zadania w sumie każdego pytania będzie motywująca do rozruszania szarych komórek.

Pan Henryk nie wyklucza upominków za udział, jednak w tym temacie nie ma niestety żadnych szczegółów.

Nie odpowiadam na pytania: "co z testami", ponieważ nie mam takiej wiedzy, podobnie jak nie wiem, czy sam się załapałem na testy (to rozstrzyga i koordynuje redakcja wraz z firmą Samsung, więc tam proszę kierować takie pytania).

Inicjatywa jest zupełnie oddolna, zupełnie bezinteresowna i spowodowana zwykłą ciekawością i możliwością dotarcia do źródła - dzięki redakcji i uczestnictwu firmy Samsung w Hot Zlocie 2012.

Ponieważ nie chcę sam zadawać pytań i publikować ich jako swoje, ponieważ wiem, że mnie mogą interesować zupełnie inne sprawy niż Was koledzy i koleżanki, chciałbym abyście weszli w tą zabawę a być może efekt będzie zaskakujący :) 

sprzęt hobby inne

Komentarze

0 nowych
januszek   22 #1 20.08.2012 19:21

- Kiedy w ofercie Samsunga pojawi się tablet z Windows 8?
- Kiedy w ofercie Samsunga pojawi się telewizor z Windows 8?
- Dlaczego dyski SSD (i karty pamięci) Samsunga można reklamować *tylko* za pośrednictwem sprzedawcy?

ps. trzy razy napisałem poprawnie Samsung - należy mi się gift ;P

  #2 20.08.2012 19:37

Jaki wpływ na topowe smartfony Samsunga (eg. Galaxy S3) ma polski dział R&D?
Przydałyby się do tego przykłady produktów, które powstały dzięki Polakom z R&D.

Monczkin   15 #3 20.08.2012 19:51

Jako że pytania ode mnie mogą spowodować dreszcze to poczekam z ich zadawaniem jeszcze.

Autor edytował komentarz.
mordzio   15 #4 20.08.2012 19:55

Co dalej z Bada OS? System pozostanie w low-endowych słuchawkach czy umrze śmiercią naturalną?

Monczkin   15 #5 20.08.2012 21:02

No dobra, czas minął.

Jak wiemy, Samsung jest z jedną z marek, której różnorakie produkty są widoczne na każdym kroku.

Pytania, trochę pomieszane i poplątane, ale generalnie odnoszą się do serwisu gwarancyjnego.

- dlaczego rożne produkty mają różne wymagania odnośnie składanej reklamacji. Np. do laptopa wystarczy dowód zakupu, a do np. kina domowego (czy produktów AGD jak pralka) wymagają już podbitej gwarancji. Problem podbitej gwarancji doskwiera szczególnie w sytuacji gdy kupujemy sprzęt poza miejscem zamieszkania. Raczej ciężko jest jechać z Wrocławia do Radomia i podbijać gwarancję (niby jest gwarancja on-line). Ale jak podrążyć temat, to serwisy czasem idą na ustępstwa gdy umówimy, że sprzęt jest kupiony w Internecie i wystarczy im dowód zakupu (choć infolinii tego nie usłyszymy). No i Gwarancja on-line, dlaczego tylko dla wybranych produktów?

- dlaczego na stronie Samsunga w dziale Wsparcie/Kontakt nie ma "normalnych" numerów telefonu, tylko 0 801? Jedyny numer przyjazny dla komórek, to tel. do działu Telefonów komórkowych. To trochę tak jak z reklamami PZU skierowanymi do kierowców przy drogach... zadzwoń... 0 800 000 000

- na stronie Samsunga można zarejestrować swój produkt. Pytanie za 100 punktów. Jak sprawdzić, co mamy zarejestrowane i czemu to służy? Czy rejestracja produktu nie powinna rozwiązywać problemu papierowej gwarancji? Opcja ta, np. u Philipsa, pokazuje jaki i kiedy produkt kupiliśmy. I to ma sens, tym bardziej, że powołując się na taki wpis nie ma większych problemów w razie nieposiadania podbitej gwarancji (weryfikują tylko dowód zakupu)

- wyszukiwarka punktów serwisowych.

Usterka --> Uszkodzony napęd DVD.
Zadanie --> Serwis --> Wrocław --> laptop.
Wynik --> 0 801 1SAMSUNG

W celu odnalezienia najbliższego Punktu Serwisowego prosimy
skontaktować się z Działem Obslugi Klienta, który pomoże Państwu
wyszukać lokalizację. 0 801 1SAMSUNG (0 801-172-678)

Tel. do DOK, zgłoszenie laptopa --> kurier --> Raszyn (serwis) .

Info ze strony serwisu:
"Lokalne nowe punkty serwisowe dla Notebooków Samsunga"
"Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wraz z firmą Samsung uruchomiliśmy sieć punktów serwisowych oferujących proste i szybkie naprawy Notebooków.
Wybrane punkty loklane mają możliwość wykonania na miejscu, prostych napraw gwarancyjnych Notebooków w zakresie:
• Wymiany dysku twardego (HDD, SSD)
• Wymiany napędu optycznego (DVD)
• Wymiany pamięci RAM
• Wymiany Klawiatury (nie zintegrowanej z obudową)
• Naprawy pogwarancyjne
W przypadku, kiedy usterka okaże się poważniejsza, Notebook zostanie odesłany do serwisu centralnego REGENERSIS."

Na liście punktów serwisowych... a jakże Wrocław.... Na infolinii, że niestety musi jechać do Warszawy, bo tam jest jedyny/główny serwis laptopów w Polsce i nie ma możliwości zrobienia tego we Wrocławiu.

Czy Samsung mógłby konkretnie i prosto wytłumaczyć o co tutaj biega. No i czy Samsung planuje to wszystko uprościć i ujednolicić? Bo obecna polityka i nawał informacji w różnych miejscach, do tego czasem sprzecznych (zwłaszcza w kontakcie na infolinii) mogą lekko klienta zdenerwować.

Autor edytował komentarz.
  #6 20.08.2012 21:58

Samsung, a mobile systemy operacyjne? Jak powszechnie wiadomo lubicie wiele systemów na swoich sprzętach. Czy będzie fuzja tizena z badą? Czy wogóle będzie tizen? Czy będą flagowce z alternatywnymi systemami (meego, tizen, BB10 i inne)?

kamil_w   11 #7 20.08.2012 22:19

Swego czasu posiadałem telefon Samsung F480. Wiecznie były w nim problemy z oprogramowaniem. Zgłosiłem wszystkie problemy + propozycje zmian poprawiających wygodę z korzystania z telefonu, ale w nowszych wersjach firmware'u do tegoż telefonu zgłoszone przeze mnie błędy nie zostawały naprawione.

Pytanie więc brzmi: Czy wszelkie informacje, propozycje zmian, zgłaszane usterki i problemy z funkcjonowaniem urządzeń, które przesyłamy do firmy Samsung trafiają do osób/działów odpowiedzialnych za dane rozwiązanie (urządzenie, oprogramowanie), czy może informacja ta grzęźnie gdzieś w naszym kraju i nie wychodzi poza jego granice?

Resztę pytań, które kiedyś tam mnie męczyły zadał Monczkin, więc napiszę tylko +1 dla niego.

djfoxer   19 #8 21.08.2012 08:50

Pytania o Samsunga i Windows Phone.


Czy Samsung nie boi się konkurencji ze strony Nokii jeśli chodzi o urządzenia z Windows Phone. Nokia i Microsoft mocno zacieśniły współpracę i pozostali producenci muszą mocniej starać się aby się wyróżnić. A że jest o co walczyć, wystarczy zobaczyć jak sprzedaje się modele z Lumią. Nokia dokłada wszelkich starań i wypuszcza coraz to ciekawsze aplikację w swoim Marketplace (np. licznik danych pakietowych). Samsung zostaje trochę w tyle jeśli chodzi o Windows Phone. Poza tym dlaczego Samsung tak słabo promuje swoje modele z Windows Phone? Gdyby wydać na reklamę, choć połowę tego co Nokia to można byłoby znacząco zwiększyć sprzedaż modeli z Windows Phone. A tak, nigdy nawet nie dogoni się Nokii.

Może coś wiadomo o nowych modelach z WP8? Kiedy można się ich spodziewać i czym będą się wyróżniać na tle pozostałych urządzeń od producentów smartfonów z Windows Phone8? Jakiś czas temu wyciekły informacje o urządzeniach Samsunga: „Odyssey” i „Marco”, które mają mieć nową wersję mobilnych okienek. Czy te nieoficjalne dane są choć trochę prawdziwe?

Czy Samsung jest ogólnie zadowolony z smartfonów z Windows Phone? Czy są jakieś plany na podobną współpracę z MS tka jak w przypadku Nokii?

Autor edytował komentarz.
FaUst   13 #9 21.08.2012 09:36

Dlaczego Samsung kurczowo trzyma się Regenersisu i CCSu? Sam bylem 'ofiarą' obu serwisów i rzadko kiedy słyszałem pozytywne opinie na ich temat. Może pora coś z tym zrobić i wziąć ich przysłowiowy "łeb"?

Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #10 21.08.2012 10:55

Kiedy pojawi się się tablet z Windows 8 i czy Samsung planuje wypuszczenie tabletu w pełniej specyfikacji x86 czy w dalszym ciągu będą to tylko ARM?

Jaahquubel_   13 #11 21.08.2012 12:03

Mnie interesuje w pierwszej kolejności bada. Oprócz zadanych wcześniej pytań, zapytam, czy jest w planach tablet z bada OS/Tizen/MeeGo?

Czy możemy się spodziewać kompaktowego aparatu fotograficznego z Androidem? (A co! Jak szaleć, to szaleć!) Jest Galaxy Note (pół tablet - pół telefon), to może pół aparat, pół coś?

Mario14125   2 #12 21.08.2012 12:29

Czy zostanie zaktualizowana BADA OS dla Wave Y o jakieś nowe dodatki jak patternlock screen lub cokolwiek co można by było urozmaicić. Wave Y jak powszechnie wiadomo jest oznaczony jako Young/Młody(młodość) a więc dla młodzieży różne duperele są bardzo atrakcyjne bo powiem szczerze że już mi się znudził Wave Y i aż nie ma co na nim robić czasami... Równie dobrze mogłem sobie 3310 kupić...

dragonn   11 #13 21.08.2012 12:47

Dlaczego Galaxy S nie dostał aktualizacji do ICS? I nie jest wytłumaczeniem że jest za słaby, jak potwierdzili developerzy z xda jest to jak najbardziej możliwe.

FaUst   13 #14 21.08.2012 12:56

@dragonn
Nawet JB uciągnie :) A nie dostał bo w połączeniu z TouchWizem byłoby to morderstwo ;) (nie nie jestem z żadnego Samsunga, tylko gdybam)

Autor edytował komentarz.
Qrzy   3 #15 21.08.2012 13:13

Dlaczego Samsung Galaxy S III, bardzo topowy produkt reklamowany na taką skalę, że głowa boli, dostał obudowę wykonaną z tak tandetnego plastiku, że byle przesunięcie po blacie stołu/biurka/półki powoduje pozostawienie BARDZO WIDOCZNYCH rys?

marrrysin   7 #16 21.08.2012 13:57

@mordzio
Co z BADĄ na wave 533 - czy kiedykolwiek dowiemy się, co zmienił Value Pack i czemu niektóre rzeczy przestały nagle działać?

Autor edytował komentarz.
  #17 21.08.2012 14:20

Co z rozwojem systemu bada?

dragonn   11 #18 21.08.2012 14:23

@MrFaUst jakoś w wymówkę tego z TouchWiz też za bardzo nie wieżę, na xda jest port TouchWiz 5 na Galaxy Ace, dwukrotnie słabszy fon. Ale Samsung lubi skopać optymalizację, sam wiem ile da się wyciągnąć z Ace poprzez odpowiednie zmiany w kernelu.

djDziadek   17 #19 21.08.2012 17:43

@szczepaniak5315 - na tak sformułowane pytanie mogę Ci odpowiedzieć nawet ja, choć handlowcem nie jestem już od dawna, ale widzę, że ty nawet o tym nie masz pojęcia...
To się nazywa MARŻA - producent nie płaci sprzedawcy za sprzedaż swoich towarów, ale daje dobry upust np. na cenie hurtowej, wtedy wiadomo, że sprzedawca będzie chciał sprzedać to, na czym zarobi najwięcej (w skrócie).
Co do telefonów:
1. T-mobile - http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/oferta/przedluz_umowe - SONY, reszta
2. Plus - nie podam linka, bo wymaga zalogowania - SONY, NOKIA, reszta
3. Orange - http://www.orange.pl/kid,4002009300,id,4002009304,title,przedluz-umowe,article.html - MOTOROLA, NOKIA i dopiero SAMSUNG
4. PLAY - w zależności od taryfy - iPHONE, HUAWEI, reszta

Nie widzę jakoś specjalnie potwierdzenia Twojej wersji, a co do samego wyboru aparatu - możesz przecież wybrać dowolny :) i prośba, nie strzelaj łasicami :) i nie baw się w hejtera, nie o to w tej zabawie chodzi.

Autor edytował komentarz.
Monczkin   15 #20 21.08.2012 18:31

@djDziadek
Ogólnie dostępna jest oferta smartfonowa.
http://plus.pl/indywidualna/Abonament/AktualniKlienci/PrzedluzUmowe/OfertaZTelef.../
Co i tak potwierdza Twoje "śledztwo". :)

@szczepaniak5315
pleciesz. Kończąc temat. Sam sprzęt Samsunga jest atrakcyjny w relacji cena/jakość. Mam sprzęt również marek, które wywołują wypieki na twarzy swoim brzmieniem i tak samo się psują. Jak ma mi się coś zrąbać, to wolę zapłaci mniej za naprawę czy na nowy produkt, niż wywalić kupę kasy na części tylko dlatego, że jest znaną marką. Dziwne mi, w Play oferowali Nokię, o Samsungu powiedzieli dopiero jak sam spytałem.

Sorki za dygresję. Już nie będę,

  #21 21.08.2012 18:51

@szczepaniak5315 Tak jak pisał djDziadek - sprawa głównie marży jakie sklepy nabijają sobie na danych produktach - z tego wynika, że Samsung dosyć tanio dostarcza sprzęt w ilościach hurtowych. Do tego też czasami przychodzi przeświadczenie własne sprzedającego, że któraś z marek jest najlepsza :)

wojtekadams   19 #22 21.08.2012 19:17

1. Dlaczego telefony z DualSimem są produkowane z dużo gorszymi parametrami, niż flagowe produkty?
2.Czy w najbliższym czasie Samsung planuje wprowadzić matryce HD (1920x1080) do tańszych (do 3tys.) notebooków ?

  #23 21.08.2012 21:39

Do czego służy rejestracja produktów na stronie samsunga i dlaczego nie ma tam mojego modelu telewizora?!

W_tym_temaciE   5 #24 21.08.2012 21:47

Co dalej, z Tizenem i MeeGo?
Czy można oczekiwać sensownych smartphone'ów z nimi na pokładzie.
I teraz takie nietypowe pytanie:
Czemu, Samsung systematycznie pogarsza jakość dźwięku, w swoich flagowych produktach.
O ile Samsung Wave/SGS I dawały jakieś wizje rywalizacji pod tym kątem z iPhone'em Apple'a, to SGS2 okazał się totalną porażką pod tym względem(aczkolwiek,było mimo wszystko lepiej od HTC i Beats).
Nie wiem jak w SGSIII, ale wątpię, by było lepiej niż w SGS.
Macie jakieś plany na rywalizację z monopolistą (Jabłkiem) w tej dziedzinie?

  #25 21.08.2012 23:07

W jaki sposób działa obserwacja użytkownika i jak wiele informacji jest zbieranych za pomocą 'Orwellowskiego ekranu' ....ekhm to znaczy za pomocą Smart TV?

  #26 22.08.2012 11:16

Czy Samsung planuje rozwijać projekt Tizen/MeeGo, czy uważa ten projekt za przyszłościowy?
Jeśli tak, to kiedy planowane są smartfony, z tym systemem? Choćby low-ed.
_____________________________________________________________________________________

Obecnie Apple i Microsoft dążą do swoistego ujednolicenia systemów desktopowych i mobilnych - tzn osoba posiadająca iPhone nie będzie miała problemów z jego współpracą z iMac, czy z jakimkolwiek innym komputerem Apple. Analogicznie w przypadku Microsoft.

Czy Samsung, jako poważny gracz na rynku technologii również planuje rozwijać się w tym kierunku - tzn. tworząc własne środowisko na bazie jakiegoś systemu? Jeśli tak, to co będzie ową "bazą"?

Pablo55   6 #27 22.08.2012 11:22

Dlaczego ich najlepsze smartfony i tablety są z tak kiepskiego plastiku? Czemu nie mogą użyć porządnych materiałów, jak np. aluminium, kevlar? Dlaczego Note 10.1 nadal ma rozdzielczość 1280x800, podczas gdy konkurencja ma już FullHD?

Igloczek   8 #28 22.08.2012 15:10

Czy Samsung ma zamiar wprowadzić do swojej oferty telefony typu HTC Desire Z - dobre bebechy + pożądana obudowa i klawiatura qwerty? (wiem że jest mowa do S3 z qwerty, ale on nie wygląda ani trochę pożądanie)

Jakie są dalsze plany rozwoju SmartTV? (lub jakiegoś zamiennika np. Ubuntu na TV Samsunga)

PS. O oficjalne aktualizacje nie ma co się prosić, bo telefony i tak lepiej działają na customowych romach :) (i nie trzeba walczyć z przestarzałym touchwizem)

Czy są plany wejścia na jakieś nowe rynki? Produkcja płyt głównych, posesorów x86 itp. (może jakaś piekarnia czy coś, i tak jesteście już wszędzie, więc pieczywo marki Samsung mogło by się całkiem nieźle sprzedawać :D )

synek03   9 #29 23.08.2012 01:41

kiedy JB 4.1 dla SGS2 ;]

wojtekadams   19 #30 23.08.2012 14:00

3. Kiedy jakiś telefon z fizyczną klawiaturą QWERTY?

Kot-ek   11 #31 25.08.2012 11:44

Mnie interesuje kwestia okołogrowa. Posiadam konsole MS. MS lubi się z S i chętnie to podkreślają oboje (jakiej firmy telewizory były podłączone do konsol z Kinect'em na HZ?). Jestem również posiadaczem telewizora Samsung 40D6500 więc ten mezalians chciałbym poruszyć, bo...

... oprogramowanie w tym telewizorze przystosowane jest już do... "świeżego" wykorzystania 3D poprzez cieszenie się grą (http://www.youtube.com/watch?v=jj5jwIQI8rY - na przykładzie pasywnych okularów, w moim TV są aktywne), czy oglądaniem TV (http://www.youtube.com/watch?v=-eTu1zSNhiI - obecnie nie ma chyba kanałów, które nadają sygnał pod to wykorzystanie technologi 3D, a TV mój TV sam sobie nie radzi :P) przez dwie osoby na raz na całym ekranie.

Nie będę opisywał technologi, ale nie jest to nic nowoczesnego (nowe jest podejście do zastosowanie 3D), a z 3D w takim wykonaniu na pewno korzystałbym częściej niż obecnie...

... a obecnie tą technologią w pełni mogą się cieszyć tylko osoby, które są niewidome na jedno oko... i na dodatek musi być to różne oko :P Okulary, które posiada Samsung w ofercie w Polsce nie wspierają tej technologi (choć telewizor tak i mam możliwość jej wybrania - działa świetnie z grami, gdy jest split-screen), a korzystanie z nich powoduje, że na każdym oku obraz jest wyświetlany dla innego gracza (przy okularach pasywnych można pozamieniać sobie szkiełka i mamy okulary "lewe" i okulary "prawe" - patrz pierwszy link).

Kiedyś rozmawiałem o tej kwestii z konsultantem na czacie na stronie Samsunga - długo mi zajęło wytłumaczenie o co mi chodzi, a później nie był mi w stanie nic powiedzieć co do przyszłości w tej kwestii na naszym rynku.

Zapytajmy więc Samsung'a: kiedy otrzymamy okulary (lub aktualizację do obecnych, co jest mało prawdopodobne), które będę wspierać DualView podczas zabawy we dwoje na konsoli?

  #32 26.08.2012 23:53

Czy Samsung będzie kiedyś tworzył smarthone'y z Androidem bez Touchwiza? Czy porzucenie tej nakładki mogłoby spowodować zwiększenie stabilności systemu, przyspieszenia aktualizacji i zmniejszenie wymagań sprzętowych Androida?

B0mbaj   4 #33 27.08.2012 12:40

Witam. Mam od prawie tygodnia Galaxy S3 (jak narazie ciesze sie ze tak szybko chodzi - wczesniej mialem Motorole Milestone) i w zwiazku z tym mam pytania:

1. jak dlugo planujecie wypuszczac aktualizacje androida do SGS3?
2. czy nie da sie "rozdzielic" Androida w ten sposob, ze rzeczy zwiazane typowo np z SGS3 byly by uaktualniane przez Was (np sterowniki, usulgi) a reszte mozna by bylo aktualizowac bezposrednio z dystrybucji wypuszczanej przez Google?

xomo_pl   24 #34 28.08.2012 12:27

czas i na mnie :D

1.zastanawia mnie dlaczego samsung "regionalizuje" oprogramowanie Android dla swoich tabletów (przynajmniej robią tak dla serii P1000/P1010 (7"))- w europie wydają firmware dla tych samych urządzeń z podziałem na kraje, np ostatnia aktualizacja dla P1010 (Android2.3) ukazała się w UK i kilku innych krajach UE. Nie ma jej natomiast w Polsce i kilku krajach europy mimo, że to te same urządzenia, nawet wszystkie języki w systemie są. Oczywiście oprogramowanie dla PL i w UK ma inne oznaczenie i nie da się ich wgrać przez oficjalny program samsunga do tego (KIES). Czemu to ma służyć skoro sprzęt jest identyczny?

2. kiedy w końcu udostępnicie "polskim tabletom p1010" android 2.3, który od ponad 6 miesięcy jest w UK i od chyba 3 w innych krajach europejskich?

arlid   16 #35 30.08.2012 18:02

Czy będzie możliwe przesyłanie (chyba, ze już jest to możliwe, ale nie zalazłem takiej informacji) zdjęć i filmów do monitora (z tunerem TV lub bez) tak jak jest to obecne w telewizorach Samsung nowej generacji (Wi-Fi)? Czy w przyszłości zostanie zaimplementowane coś na wzór SmartTV w monitorach?

djDziadek   17 #36 31.08.2012 07:46

Przypominam iz nadal czekam na propozycje pytan do polskiego oddzialu firmy Samsung...

Goldfinger   8 #37 31.08.2012 22:01

Czy firma Samsung jest zainteresowana wprowadzaniem na rynek nowych modeli Dual-Sim ?
Nie mam tu na myśli dowolnego urządzenia, ale takie, które w swojej specyfikacji posiadałoby:

a) Dual-Sim Active (czyli jednoczesną obsługę GSM z pierwszej karty sim i HSDPA z drugiej)
b) przystosowanie do 3G Network w paśmie 900MHz (by możliwe było korzystanie z Aero2)
c) ekran o przekątnej co najmniej 4,3" i rozdzielczości 480 x 800

Jako uzupełnienie dodam: wersja Androida, aparat fotograficzny, procesor, ilość pamięci RAM - dowolna.
Czy można liczyć na to, że Samsung wkrótce zaprezentuje coś o zbliżonych parametrach ?

  #38 06.09.2012 16:31

CZY i KIEDY BĘDZIE ANDROID JB NA SGS2?

Monczkin   15 #39 17.10.2012 14:50

No i jak tam postępy?

djDziadek   17 #40 20.10.2012 09:35

Niestety, brak informacji... powstrzymam się od komentarzy, ponieważ nadal próbuję się dowiedzieć o co kaman...