Sensacja - ColdZlot 2014 - jednak beton wytrzymał

Jak wiecie, w dniach 18 - 20 stycznia b.r. odbył się inauguracyjny ColdZlot, spotkanie najlepszych z najlepszych, na którym największą sensacją była nieobecność dwójki blogerów:

macminika i Xantii.

Zrodziło to niestety wiele podejrzeń i teorii spiskowych, nie będę o nich pisał, ponieważ to temat na oddzielny wpis, jednak wielu żyło perspektywą ich potencjalnej potyczki.
Nie wyszło, brakło największej potencjalnej atrakcji tej imprezy, trudno.
Trzeba więc czytać blogi i ich komentarze i mieć nadzieję, że kiedyś zechcą wyjść z podziemia i ukazać się opinii - niekoniecznie publicznej.

Co się działo na CZ ?

Oprócz rozdania nagród i wręczenia dyplomów

odbyliśmy dwie, bardzo długie i bardzo ciekawe narady z zarządem dobrychprogramów, nie mogę niestety podać szczegółów, bo nie pamiętam wszystkich ;)

Napiszę jednak iż otrzymaliśmy zapewnienie, że wbrew obiegowym opiniom, DP nie zostanie ani zamknięte, ani przekształcone w jakiś dziwny twór, że redakcja pracuje nad poprawą layout-u i dalszym rozwojem portalu. Nie widać było na parkingu wypasionych Jaguarów (z wyjątkiem tego, którym przywiózł mnie @pangrys) a redaktorzy nie chwalili się świeżo zakupionymi jachtami.

Prezenty jakie otrzymaliśmy, to również nie były grube koperty ani angaże w redakcji.

Otrzymaliśmy iście wiosenną pogodę,

fantastyczną atmosferę i kilka drobiazgów.

Czy było warto jechać ?

Oczywiście, nie chodziło wszak o nagrody. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań aby ramka, którą dostałem z pamiątkowymi podpisami nie była ostatnią, jaką "święta trójca" musiała dla mnie podpisać.

Gratuluję wszystkim wyróżnionym i ...

Dziękuje za wyróżnienie.

Koniec laby - do pracy - na blogach i forum :)

PS

No dobra, samochodu nikt nie dostał, ale pomarzyć można :)