Wakacyjny HIT w ORANGE?

Sieć Orange poinformowała o tym że mamy możliwość skorzystania z wakacyjnego pakietu internetowego

Od 28 czerwca 2013 roku w ofercie Orange na kartę dla użytkowników zarejstrowanych czy nie dostępny jest wakacyjny pakiet internetowy 6 GB na 60 dni.

Walka o Klienta :) Orange One: Nielimitowane rozmowy do wszystkich po doładowaniu

Brawo dla Orange w walce o Klienta, w końcu ta sieć zabrała się do pozyskiwania to nowych klientów, cieszę się że w końcu ktoś z W3 robi rewolucje na polskim rynku, miejmy nadzieje że to na Nas będzie bardzo korzystne, ostatnio na blogu opisywałem podwójne GIGAbajty w Orange dla osób podpisujących nową umowę lub nie bez modemu, a dziś nowe info w postaci nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci po każdym doładowaniu.

Poniżej podaje szczegóły oferty :)

Do 7.

Smartfon jako narzędzie showroomingu ???

Wczoraj obserwując badania TNS Polska zauważyłem dosyć ciekawy proceder panujący w Polsce, a o tuż chodzi o

showrooming

czyli :

1 ) popularny smartfon ( telefon komórkowy ala computer ) który jest wykorzystywany przez Polaków bądz innych obcokrajowców do tego aby odwiedzać sklepy jedynie po to aby oglądać produkty z zamiarem nabycia ich w innym miejscu np. sklep internetowy, supermarket, centrum handlowe itp. Do showroomingu przyznaje się jedna trzecia użytkowników telefonów komórkowych na świecie i tyle samo (33%) Polaków.

Jak zepsuć Bezpłatny Dostęp do Internetu

W najbliższym czasie użytkowników Bezpłatnego Dostępu do Internetu od firmy Aero2 czeka bardzo duża zmiana. Mocno zmodyfikowany zostanie proces nawiązania sesji sieciowej, w związku z tym będzie fala osób niezadowolonych którzy wykorzystują to łącze do gier, ściągania plików albo do oglądania tv albo filmów.

Plus obniża ceny połączeń do Play :) Nowy ROK? Nowe promocje? Co przyniesie 2013 rok?

W końcu jeden z operatorów z Wielkiej Czwórki postanowił zrobić ruch i obniżyć koszty połączeń do sieci Play, brawo!!!

Ciekawe co na to pozostali gracze na rynku?

Oficjalnie od dnia 1 lutego 2013 roku operator Polkomtel właściciel sieci komórkowej Plus obniża stawki detaliczne za połączenie do Play, cena po obniżce dotyczy również innych małych operatorów MVNO którzy korzystają z infrastruktury operatorów W4 ( VirginMobile, LycaMobile itp.

Raport Opery o mobilnej reklamie :)

Opera opublikowała swój pierwszy raport który dotyczy mobilnej reklamy. Z raportu wynika, że najdroższe są wyświetlenia na urządzeniach z iOS, za które trzeba zapłacić średnio 2,85 dolara za 1000 odsłon (eCPM). Takie samo dotarcie na telefonach z Androidem jest tańsze o 75 centów, a w przypadku 1000 odsłon na urządzeniach w Windows Phone ( obojętnie jaka wersja ) kosztuje zaledwie 20 centów.