dlaZwierzaka.com dlaZwierzaka.com 1.0

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników zwierząt
Pobierz program
lub zeskanuj:

dlaZwierzaka.com to aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach zwierząt. Dzięki niej wyszukamy ośrodki pomocy, adopcji, sklepy oraz miejsca gdzie zwierzaki są mile widziane.

Ekran główny zawiera ponad 20 kategorii tematycznych. Wśród nich znajdziemy takie jak: Adopcja zwierząt, Hotel dla zwierząt, Restauracja przyjazna zwierzętom, Weterynarz, Sklepy Zoologiczne, Rehabilitacja dla zwierząt, Fryzjer czy też cmentarze. Zakres jest naprawdę ogromny. Niestety w bazie brakuje wielu informacji. Bez problemu trafimy na placówki, które posiadają jedynie dane adresowe, bez opisu czy też możliwości wcześniejszego kontaktu.

Domyślnie aplikacja wyświetla listę lokali w naszej okolicy wraz z nazwą i przypisaną kategorią. Możemy również skorzystać z tradycyjnej wyszukiwarki. Autorzy zdecydowali się oprzeć całe menu na jednej kolumnie, co nie jest rozwiązaniem najlepszym i wymaga ciągłego korzystania z przycisku cofania. Baza aplikacji została oparta na serwisie o tej samej nazwie czyli dlaZwierzaka.com. Pomimo problematycznego interfejsu aplikacja powinna znaleźć się w telefonie każdego miłośnika zwierząt.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!