dlaZwierzaka.com 1.0

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników zwierząt
Pobierz program
lub zeskanuj:

dlaZwierzaka.com to aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach zwierząt. Dzięki niej wyszukamy ośrodki pomocy, adopcji, sklepy oraz miejsca gdzie zwierzaki są mile widziane.

Ekran główny zawiera ponad 20 kategorii tematycznych. Wśród nich znajdziemy takie jak: Adopcja zwierząt, Hotel dla zwierząt, Restauracja przyjazna zwierzętom, Weterynarz, Sklepy Zoologiczne, Rehabilitacja dla zwierząt, Fryzjer czy też cmentarze. Zakres jest naprawdę ogromny. Niestety w bazie brakuje wielu informacji. Bez problemu trafimy na placówki, które posiadają jedynie dane adresowe, bez opisu czy też możliwości wcześniejszego kontaktu.

Domyślnie aplikacja wyświetla listę lokali w naszej okolicy wraz z nazwą i przypisaną kategorią. Możemy również skorzystać z tradycyjnej wyszukiwarki. Autorzy zdecydowali się oprzeć całe menu na jednej kolumnie, co nie jest rozwiązaniem najlepszym i wymaga ciągłego korzystania z przycisku cofania. Baza aplikacji została oparta na serwisie o tej samej nazwie czyli dlaZwierzaka.com. Pomimo problematycznego interfejsu aplikacja powinna znaleźć się w telefonie każdego miłośnika zwierząt.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

dlaZwierzaka.com – prostota i funkcjonalność dla posiadaczy zwierząt

3
16.06.2015  •  Maciej Olanicki

Producenci oprogramowania, a dokładniej aplikacji mobilnych, prześcigają się w znajdowaniu dla smartfonów kolejnych zastosowań. dlaZwierzaka.com to, jak nietrudno się domyślić, narzędzie, które może uprościć posiadaczom zwierząt odnalezienie wielu przydatnych usług. dlaZwierzaka.com jest dostępne w wersji na Androida, iOS-a i Windows Phonea. Aplikacje są spójne i oferują zbliżoną funkcjonalność. Polega ona przede wszystkim na udostępnieniu katalogu dziesiątek sklepów czy punktów usługowych związanych z bardzo szeroko pojętą tematyką zwierząt domowych i nie tylko. Program może wykorzystywać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji