dlaZwierzaka.com 1.0

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników zwierząt
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji dlaZwierzaka.com zyskujemy dostęp do sporej bazy wiedzy o usługach zoologicznych w naszej okolicy. Opiera się ona o informacje zgromadzone w serwisie dlaZwierzaka.com.

Ekran główny zawiera ponad 20 kategorii tematycznych. Wśród nich znajdziemy takie jak: Adopcja zwierząt, Hotel dla zwierząt, Restauracja przyjazna zwierzętom, Weterynarz, Sklepy Zoologiczne, Rehabilitacja dla zwierząt, Fryzjer czy też cmentarze. Zakres jest naprawdę ogromny. Niestety w bazie brakuje wielu informacji. Bez problemu trafimy na placówki, które posiadają jedynie dane adresowe, bez opisu czy też możliwości wcześniejszego kontaktu.

Domyślnie aplikacja wyświetla listę lokali w naszej okolicy wraz z nazwą i przypisaną kategorią. Możemy również skorzystać z tradycyjnej wyszukiwarki. Zabrakło także bardziej zaawansowanych metod filtrowania wyników (np. ilość opinii). Interfejs programu choć minimalistyczny może budzić pewne problemy. Oparcie całości na jednym oknie sprawia, że bardzo często musimy korzystać z przycisku cofania. Program powinien zagościć w telefonie każdego miłośnika zwierząt.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

dlaZwierzaka.com – prostota i funkcjonalność dla posiadaczy zwierząt

3
16.06.2015  •  Maciej Olanicki

Producenci oprogramowania, a dokładniej aplikacji mobilnych, prześcigają się w znajdowaniu dla smartfonów kolejnych zastosowań. dlaZwierzaka.com to, jak nietrudno się domyślić, narzędzie, które może uprościć posiadaczom zwierząt odnalezienie wielu przydatnych usług. dlaZwierzaka.com jest dostępne w wersji na Androida, iOS-a i Windows Phonea. Aplikacje są spójne i oferują zbliżoną funkcjonalność. Polega ona przede wszystkim na udostępnieniu katalogu dziesiątek sklepów czy punktów usługowych związanych z bardzo szeroko pojętą tematyką zwierząt domowych i nie tylko. Program może wykorzystywać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy