bEhyxvdx
DMG Canvas ikona

DMG Canvas2.4.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DMG Canvas to narzędzie przydatne dla osób, które tworzą obrazy dysków DMG – programistów, deweloperów i użytkowników, którzy chcą uatrakcyjnić wygląd archiwów. Program umożliwia dodawanie układów i własnego tła do obrazu dysku.

bEhyxvdz

Dzięki temu programowi pliki obrazy DMG nabiorą oryginalnego wyglądu. Grafiki można dodawać upuszczając je w oknie DMG Canvas albo za pomocą paska bocznego. W ten sam sposób możemy tworzyć tło dla obrazów dysków. Aplikacja ponadto pozwala na dodawanie tekstu, pozycjonowanie grafiki i szyfrowanie plików DMG. Możemy również tworzyć licencje – będą one wyświetlane podczas otwierania obrazu, a użytkownik, aby skorzystać z zawartości, będzie musiał zaakceptować jej warunki.

DMG Canvas dostępny jest w wersji darmowej i płatnej. W darmowej nie możemy korzystać z zaawansowanych ustawień wyglądu tła, a także automatyzacji niektórych procesów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
DMG Canvas 2.4.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań106
Data aktualizacji28 gru 2019
Rozmiar pliku8.48 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
DMG Canvas ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhyxvee
bEhyxvev