dobreprogramy dobreprogramy 2.04

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

dobreprogramy to oficjalna aplikacja naszego portalu. Służy do uczestnictwa w organizowanych przez nas konkursach. Pokaże ona, kiedy rozpoczynają się kolejne konkursy i jak wziąć w nich udział. Pomoże Ci też w szybkim reagowaniu na te zadania, w których liczy się czas, gdzie odpowiedź trzeba udzielić jak najszybciej.

Konkursy dobrychprogramów mogą bowiem trwać wiele dni, a poza redakcją nikt nie zna momentu, w którym padnie pytanie czy zostanie postawione zadanie. Dzięki informacjom z aplikacji możesz być więc szybszy od tych uczestników konkursu, którzy z niej nie korzystają.

Dzięki aplikacji sprawdzisz też, jak wygląda ranking w konkursie, poznasz zwycięzców konkursów poprzednich, a dzięki możliwości przejrzenia archiwalnych pytań, lepiej się przygotujesz do odpowiedzi na pytania najnowsze. Przekonasz się też, że warto w naszych konkursach uczestniczyć – zobaczysz bowiem te świetne nagrody, jakie Czytelnicy dobrychprogramów mogli wcześniej wygrać.

Aplikacja wykorzystuje powiadomienia typu push, bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że przegapisz któreś z pytań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!