r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

dobreprogramy 1.5

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe

Aplikacja dobreprogramy służy do uczestnictwa w organizowanych przez nasz portal konkursach. Dowiesz się z niej, kiedy rozpoczynają się kolejne konkursy i jak wziąć w nich udział. Pomoże Ci też ona w szybkim reagowaniu na te pytania, w których odpowiedzi trzeba udzielić jak najszybciej.

Galeria programu

Nasza aplikacja wspiera też wielodniowe konkursy, w których moment zadania pytania czy postawienia zadania nie jest wcześniej znany. Śledząc informacje z aplikacji możesz być więc szybszy od tych uczestników konkursu, którzy z niej nie korzystają.

Dzięki aplikacji konkursowej sprawdzisz też, jak wygląda aktualny ranking i poznasz zwycięzców konkursów poprzednich. Możliwość przejrzenia archiwalnych pytań pozwoli się lepiej się przygotować do odpowiedzi na pytania najnowsze.

Przekonasz się też, że warto w naszych konkursach uczestniczyć – zobaczysz bowiem w aplikacji te świetne nagrody, które Czytelnicy dobrychprogramów mogli wcześniej wygrać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.