dobreprogramy liderem kategorii Nowe Technologie!

Strona główna Aktualności

O autorze

Z nieukrywaną przyjemnością chcielibyśmy podzielić się prezentem gwiazdkowym, jakim okazały się dla naszego serwisu wyniki październikowego Megapanelu - badania oglądalności witryn w polskim internecie realizowanego przez PBI/Gemius.

Jak zauważył serwis InternetStandard, Sporym zaskoczeniem w tym miesiącu jest wzrost znaczenia dobreprogramy.pl. Serwis, który we wrześniu zajmował 3. miejsce w kategorii "nowe technologie", wyprzedził w ciągu miesiąca Interię oraz IDG, by sięgnąć po pierwsze miejsce stawki.

Metodologia badania Megapanel opiera się na nieco dziwnym, stosowanym wyłącznie w Polsce wskaźniku Real Users, których według tego badania dobreprogramy miały w październiku ponad 2 miliony 880 tys. Dla porównania, według Google Analytics w tym samym okresie dobreprogramy odwiedziło 4 mln 585 tys. użytkowników mierzonych wskaźnikiem Absolute Unique Visitors.

Jakby jednak nie liczyć - w rankingu Megapanelu awansowaliśmy o dwie pozycje i zostaliśmy liderem wśród wszystkich polskich witryn o tematyce nowych technologii. Gdyby nie październikowe awarie po stronie naszego dostawcy łącz oraz przestrzeni kolokacji serwerów wynik byłby jeszcze lepszy i prawdopodobnie awansowalibyśmy do pierwszej dwudziestki największych krajowych witryn.

Niezwykle serdecznie dziękujemy wszystkim użytkownikom za to, że to właśnie z naszych zasobów decydujecie się tak tłumnie korzystać. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by nasze treści były wyjątkowo aktualne, rzetelne, oryginalne, interesujące i przydatne. Mamy też nadzieję, że nowa wersja serwisu - której testy beta właśnie się zaczynają i której premiera będzie mieć miejsce w nowym roku - pomoże nam dalej zwiększać zasięg docierając z nowymi treściami oraz usługami do kolejnych nowych użytkowników.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu