doubleTwist doubleTwist 3.2.2.17028 Beta

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

doubleTwist to niewielki odtwarzacz multimediów przez wielu uważany jako odpowiednik popularnego iTunes dla urządzeń mobilnych, pracujących pod kontrolą systemu Android. Pomimo, iż nie oferuje on tak bogatej funkcjonalności co oprogramowanie Apple'a to z powodzeniem posłużyć może do zarządzania bibliotekami multimediów i ich synchronizacji z telefonami oraz tabletami.

Program wyposażony został w estetyczny i pozbawiony wodotrysków interfejs graficzny, który nie odbiega zbytnio od tego do czego zdążyły przyzwyczaić nas inne aplikacje tego typu. Poza funkcją odtwarzania plików audio/wideo znajdziemy w nim również narzędzia do zarządzania kolekcją muzyki, materiałów wideo czy zdjęć, a także mechanizmy synchronizacji danych z urządzeniami Android. doubleTwist potrafi zaimportować listy odtwarzania aplikacji Windows Media Player i iTunes, pozwalając przy tym również na tworzenie własnych playlist oraz zarządzanie metadanymi plików muzycznych.

Uwaga!

  • Podczas instalacji programu wymagane jest aktywne połączenie z Internetem.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!