bEglyDsR
dr.fone Repair ikona

dr.fone Repair

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

dr.fone Repair to narzędzie służące do rozwiązywania problemów z systemem operacyjnym iOS w wersjach 12, 12.3 i 13 dostępnym na urządzeniach firmy Apple. Program współpracuje ze wszystkimi modelami iPhone’ów, iPadów i iPodów.

bEglyDsT

Kiedy warto zainstalować dr.fone Repair?

Jeśli na Twoim iPhonie pojawił się czarny ekran, doszło do zapętlenia włączania urządzenia lub całkowicie się ono zawiesiło, to wszystkie te problemy, a także wiele innych, można łatwo rozwiązać za pomocą dr.fone Repair, który pozwala także usunąć inne błędy, jak np. zawieszenie sprzętu w trybach przywracania i DFU czy też obecność białego ekranu śmierci.

Nie wymaga specjalistycznej wiedzy

dr.fone Repair oferuje dwa tryby pracy: standardowy i zaawansowany. W tym pierwszym rozwiążemy większość problemów występujących w systemie operacyjnym iOS bez utraty jakichkolwiek danych. W drugim natomiast spróbujemy poradzić sobie z usunięciem bardziej skomplikowanych kwestii; trzeba jednak mieć na uwadze, że tutaj wszystkie pliki zostaną niestety usunięte.

Trzy kroki do sukcesu

Po pierwsze musimy uruchomić program dr.fone Repair na komputerze i podłączyć do niego wybrane urządzenie. Po drugie trzeba kliknąć przycisk, by rozpocząć instalowanie odpowiedniego oprogramowania (firmware). Po trzecie należy skorzystać z opcji „fix now” celem rozwiązania problemów.

Downgrade systemu iOS

dr.fone Repair pozwala na zainstalowanie wcześniejszej wersji iOS przy użyciu iTunes bez utraty jakichkolwiek danych. Zwykle jest to dość skomplikowany proces, ale za pomocą opisywanego narzędzia każdy powinien sobie poradzić z wykonaniem tej operacji, zwłaszcza że jailbreak nie jest do tego wymagany.

Najważniejsze cechy:

  • program do rozwiązywania problemów na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS (12, 12.3 i 13)
  • obsługuje wszystkie modele iPhone’ów, iPadów i iPodów
  • dwa tryby pracy
  • nie wymaga specjalistycznej wiedzy
  • pozwala na downgrade systemu operacyjnego iOS
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
dr.fone Repair nullwersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań393
Data aktualizacji29 paź 2019
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
dr.fone Repair ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEglyDty
bEglyDtP