dr.fone - Recovery & Transfer wirelessly & Backup 2.12.17.11.14

Strona główna Android Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

dr.fone to aplikacja służąca przede wszystkim do odzyskiwania danych z urządzeń z Androidem. Aplikacja może odzyskiwać dane z pamięci podręcznej także na niezrootowanych urządzeniach.

Możliwości aplikacji obejmują między innymi odzyskiwanie utraconych zdjęć, filmów, kontaktów, historii rozmów, notatek i wiadomości. Niektóre operacje można wykonać na smartfonie za darmo, bardziej zaawansowane odzyskiwanie można przeprowadzić po kupieniu pełnej wersji aplikacji i z pomocą programu dla PC.

Ponadto aplikacja pomaga w klonowaniu informacji między różnymi urządzeniami. W połączeniu z programem na PC lub Maca może też tworzyć wybiórcze kopie zapasowe danych z Androida.

Aplikacja pozwala także na uzyskanie uprawnień roota na niektórych modelach urządzeń.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

dr.fone Recover dla Androida. Jak odzyskać utracone dane ze smartfona?

25
29.03.2018  •  Anna Rymsza

Utrata danych z powodu awarii lub nieuwagi może zdarzyć się każdemu, ale to nie koniec świata. W odzyskiwaniu plików pomogą programy z rodziny dr.fone firmy Wondershare. Do odzyskiwania danych potrzebujemy dwóch programów – aplikacji mobilnej dla Androida i programu dla Windowsa (dostępna jest 30-dniowa wersja próbna). Niektóre operacje można wykonać korzystając tylko z aplikacji na smartfonie, do bardziej zaawansowanych zadań będzie potrzebny komputer i kabel. Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest kompatybilne z większością urządzeń z Androidem od wersji 2.1 do 8.0 oraz z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy