r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

dr.fone toolkit for Android 8.3.3

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

dr.fone toolkit for Android to zestaw narzędzi do obsługi urządzenia z Androidem. Z jego pomocą można przeprowadzić kilka operacji, jak uzyskanie uprawnień roota, odzyskiwanie danych, bezpieczne usuwanie danych, tworzenie kopii zapasowych danych z telefonu, usuwanie ekranu blokady bez utraty danych (dostępne dla nielicznych urządzeń) oraz przenoszenie plików na komputer lub na inne urządzenie z Androidem.

Korzystanie z programu będzie wymagało instalacji na smartfonie komponentów firmy Wondershare przez USB, wejścia w tryb programisty oraz odblokowania debugowania USB. Program poinformuje o takiej potrzebie i w wielu przypadkach wskaże także, gdzie w ustawieniach znajdziemy odpowiednie opcje. Warto spoglądać na ekran smartfonu, gdyż będą wyświetlane pytania o zezwolenie na instalację komponentów.

dr.fone toolkit for Android jest interfejsem do obsługi różnych modułów, pobieranych ze strony producenta osobno. Każdy z modułów programu jest dostępny w sprzedaży osobno i osobno rozpoczyna się jego okres testowy.

dr.fone toolkit for Android działa z urządzeniami z systemem Android od 2.1 do 8, większość funkcji jest dostępna dla wszystkich popularnych modeli.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.