Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

By twój system działał szybciej - test Intel SSD 335 240GB

Na początek wybaczcie pewne opóźnienie. Ostatnio czasu bardzo mało, w sumie bardziej byłbym zadowolony z terminu późniejszego, ale któż by nie skorzystał z możliwości pobawienia się sprzętem z którego dotychczas nie miało się przyjemności korzystać.

Czasu by coś napisać nie było. Ale za to można się było porównać w praktyce :)

1.No to zaczynamy

W ramach testów sprzętu Intel'a stałem się szczęśliwym, lecz niestety tylko chwilowym posiadaczem 240-to gigowego srebrnego prostopadłościanu (specyfikacja). A był on bardzo skrzętnie zapakowany :-)Kto uważny zauważył, że boksowe pudełko to nie jest. I w dodatku w takowym zmieściło by się kilkanaście takowych dysków. Gdyby nie adres na paczce nie pomyślałbym, że to sprzęt do testów dysk, ale jakaś lampa.

No oczywiście pudełko wypadało otworzyć. I mym oczom ukazały się 2 powietrzne poduszeczki, oraz kolejne pudełko.Teraz już można się było domyśleć. W środku spotkało nas coś czego należało się spodziewać.

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.