Zrzutki pieniędzy
liczba publikacji: 2pierwszy wpis: 16 Lipca 2015ostatni wpis: 4 Sierpnia 2015

Cykliczny przegląd nowości w serwisach crowdfundingowych (zbiórki pieniędzy), wraz z opisem oraz oceną praktycznego zastosowania (czyli wróżenie z fusów).

Zrzutki: ładowarka ze świecy, kamera 360, radio do Rpi, mini-drukarka

Postanowiłem rozpocząć nowy cykl na swoim blogu. Przegląd nowości w świecie Crowdfundingu (czyli zbiórek pieniędzy na cel dowolny). Skupię się raczej na technologicznych nowościach, pomijając jakże przydatne projekty teatralno-muzyczne, taneczne i modowe. Główny dostawca pomysłów to Kickstarter, ale nie omieszkam sprawdzać regularnie Polskich działań jak Wspieram.to czy PolakPotrafi.pl.

Przegląd jest subiektywny, sam wybieram co mi się podoba i sam to komentuje.

Zrzutki: słuchawki Helix, robot LegBOT, mikrofon MIKME i robot BUDDY

Mimo, iż sezon wakacyjny trwa w najlepsze, projekty dzisiaj zebrane warte są choćby chwili uwagi. Widać dobrze, w jaką stronę zmierza dzisiaj technologia, coraz większej integracji w nasze życie, ehhh... takie mamy czasy... rzekłby klasyk :)

HELIX - bezprzewodowe słuchawki

Helix to projekt modowo-technologiczny. Składa się z bezprzewodowych słuchawek oraz bransoletki, którą parujemy z naszym telefonem. Zestaw oferuje to, co standardowy przewodowy zestaw słuchawkowy :) poza niespotykanym designem oczywiście.