eBay eBay

Strona główna Android Zakupy Serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

eBay to oficjalna aplikacja najpopularniejszego serwisu aukcyjnego na całym świecie. Dzięki niej możemy kupować rozmaite produkty bez konieczności uruchamiania przeglądarki stron internetowych.

Poszczególne artykuły dostępne na eBay zostały podzielone na kategorie, takie jak np.: samochody, moda, dom i ogród, kolekcje i elektronika; oprócz tego użytkownik może zapoznać się z okazjami, a także skorzystać z kart upominkowych. Możemy więc kupować najróżniejsze rzeczy, w tym chociażby telewizory, gry wideo, ubrania, komiksy, figurki, narzędzia ogrodowe i nie tylko.

eBay na smartfonie i tablecie pozwala na licytowanie i kupowanie przedmiotów, ale nie tylko, gdyż z poziomu aplikacji można również wyszukiwać produkty i zapisywać je do ulubionych (czasem warto przemyśleć zakup). Wbudowany skaner kodów kreskowych pozwala na wystawianie aukcji, znajdywanie okazji i porównywanie ofert.

Na tym jednak nie koniec, bowiem eBay oferuje także system powiadomień, dzięki czemu nie przegapimy ważnych informacji (np. związanych ze śledzeniem przesyłki, na którą czekamy).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!