reklama

eBay będzie oficjalnym kanałem sprzedaży ZTE Open z Firefox OS

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Alcatel One Touch Fire z systemem Firefox OS, którego można kupić między innymi w polskim T-Mobile, to tylko jeden z kilku zapowiadanych smartfonów z systemem Mozilli. Wkrótce będziemy mogli kupić także ZTE Open, który poza siecią dystrybucji operatorów, będzie rozprowadzany także za pośrednictwem amerykańskiego i brytyjskiego sklepu eBay. Tym samym Firefox OS zyskał kolejnego silnego partnera.

Specyfikację ZTE Open poznaliśmy w lipcu. W ofercie hiszpańskiego operatora Telefónica można go kupić, wraz z kartą MicroSD 4 GB i doładowaniem konta za 30 €, za cenę 60 €. Na eBayu będzie kosztował 79,99 dolarów lub 59,99 funtów (około 300 złotych).

Firmom, które przyczyniły się do powstania modelu ZTE Open, bardzo zależy na tym, aby dotarł on do jak najszerszego grona odbiorców. W materiałach prasowych podkreślana jest jego nazwa (open, czyli otwarty), nie przewiduje się także żadnych ograniczeń lokalnych w dostępności aplikacji.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało