e-Dziennik e-Dziennik 1.1.0.7

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja do obsługi elektronicznego dziennikiem firmy Librus. Program przeznaczony jest dla uczniów i ich rodziców, wymaga posiadania konta w usłudze e-dziennika. W sklepie jest dostępna także aplikacja dla nauczycieli.

Program e-Dziennik zapewnia szybki dostęp do danych ucznia. Pierwszym krokiem w korzystaniu z aplikacji, jest dodanie użytkownika i zalogowanie się na nasze konto. Zabrakło wygodnej możliwość skorzystania z konta testowego. Tak aby każdy mógł na spokojnie zapoznać się z możliwościami programu i jego działaniem. Wśród informacji znajdziemy między innymi: oceny ucznia, powiadomienia o nieobecności, informacje dotyczące dnia dzisiejszego i kolejnego, kalendarz z ważnymi wydarzeniami, tablicę informacyjną oraz inne przydatne dane. Występowanie części z nich zależy od szkoły oraz tego czy zechce udostępniać konkretne informacje.

Aplikacja wspiera także systemowe powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach. Niestety ich działanie pozostawia wiele do życzenia. Należy pamiętać, że skuteczność aplikacji zależy też od samej szkoły oraz nauczycieli, którzy wprowadzają do systemu dane. Całość dostępna jest za darmo, jako aplikacja uniwersalna (czyli ze wsparciem dla Windows 8).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!