e-Dziennik e-Dziennik 1.1.2

Strona główna iOS Edukacja i nauka Programy dla uczniów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja do obsługi elektronicznego dziennikiem firmy Librus. Program przeznaczony jest dla uczniów i ich rodziców, wymaga posiadania konta w usłudze e-dziennika. .

Program e-Dziennik zapewnia szybki dostęp do danych ucznia. Pierwszym krokiem w korzystaniu z aplikacji, jest dodanie użytkownika i zalogowanie się na nasze konto. Zabrakło wygodnej możliwość skorzystania z konta testowego. Tak aby każdy mógł na spokojnie zapoznać się z możliwościami programu i jego działaniem. Z poziomu jednej aplikacji można się logować na wiele kont. Wśród informacji znajdziemy między innymi: oceny ucznia, powiadomienia o nieobecności, informacje dotyczące dnia dzisiejszego i kolejnego, kalendarz z ważnymi wydarzeniami, tablicę informacyjną oraz inne przydatne dane. Występowanie części z nich oraz regularność aktualizacji zależy od szkoły oraz tego czy zechce udostępniać konkretne informacje. O nowościach informuje za pomocą powiadomień

Aplikacja bardzo dobrze wpisuje się w nowy, płaski interfejs iOS. Niestety zawodzi stabilność działania przy nowszych wersjach systemu. Dodatkowo zbyt długo trzeba czekać na aktualizacje, które poprawią ten błąd. Wpływa to na końcową ocenę aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!