eFizyka 2.01

Strona główna Windows Edukacja i nauka Fizyka i astronomia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

eFizyka to program umożliwiający przeprowadzanie wirtualnych doświadczeń fizycznych, dedykowany uczniom, nauczycielom, szkołom i wszystkim zainteresowanych fizyką.

Program składa się z kilkunastu laboratoriów, w których można przeprowadzać wirtualne eksperymenty z różnych dziedzin fizyki. Dzięki symulatorom można przeprowadzić zupełnie niecodzienne eksperymenty i obserwować wiele zjawisk, których nigdy nie można zobaczyć w naturze ani w zwykłym ziemskim laboratorium. eFizyka ma charakter interaktywny. Doświadczenie rozpoczynamy od ustawienia parametrów i warunków początkowych. Przykładowe ustawienia można również wczytać z pliku dostarczonego z programem, zapisanego uprzednio, lub przygotowanego przez nauczyciela na serwerze. Następnie uruchamiamy symulację w oknie lub w trybie pełnoekranowym.

Pakiet składa się z następujących modułów:

- Drgania
- Dyfrakcja
- Dynamika
- Elektrostatyka
- Fale
- Grawitacja
- Kepler
- Kinematyka
- Kirchhoff
- Optyka
- Rzuty
- Termodynamika
- Wektory

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #6 30.01.2016 04:04

Nic nie warty trial.

  #5 06.12.2010 15:46

Chciałem pobrać ale oglądając komentarze zmieniłem zdanie.

  #4 05.03.2008 22:24

to jest poprostu chamstwo wkórzyłem się jak nigdy program wygląda ciekawie Ale co z tego jak nawet tego uruchomić nie idzie.
Gratuluje pomysłodawcą to jest najleprzee demo jakie w swoim zyciu widziałem Dlatego nie wiem czy zakupie ten program bo moze być badziewiem a wyrzucać pieniędzy na badziewie nie zamierzam
Jeszcze raz gratuluje!!! I oby tak dalej Daleko zajdziecie z takim podejściem

  #3 13.02.2008 09:42

Nie ma co... niezły trail... hahhahahahah

  #2 12.02.2008 03:23

Faktycznie demo nieprzydatne po zainstalowaniu okazuje sie ze juz wersja demowa wygasła ... a szkoda chętnie bym się jej przyjżała

  #1 11.02.2008 14:19

Niby dydaktyczny program a ja dydaktycznie nie mam zamiaru się do niego włamywać, wszystko na wszelki wypadek zablokowane, jaki sens umieszczać tutaj taki badziew?