eMuleTorrent 1.0.0.21

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

eMuleTorrent to najnowsza, udoskonalona i rozszerzona wersja klienta sieci peer-to-peer emule, która oferuje także możliwość pobrania plików torrent.

Narzędzie wykorzystuje tradycyjny, charakterystyczny interfejs dla aplikacji tego rodzaju. Zdecydowaną większość ekranu zajmują szczegółowe informacje na temat aktualnie pobieranych plików, które możemy dowolnie modyfikować (sami decydujemy, czy eMuleTorrent ma wyświetlać rozmiar pliku, szybkość pobierania, czas potrzebny na ukończenie wykonywania operacji, itd.) poprzez zaznaczanie lub oznaczanie wybranych opcji prawym przyciskiem myszy. Istnieje także możliwość dzielenia plików ze względu na kategorie (wideo, audio, dokumenty czy grafiki).

eMuleTorrent zawiera także wbudowany komunikator. Pozwala on na komunikowanie się z osobami z listy przyjaciół za pomocą opisywanej aplikacji. Dodatkowo z poziomu narzędzia można przeglądać zawartość dysku twardego, co umożliwia szybkie i łatwe udostępnianie plików za pośrednictwem sieci.

Twórcy wprowadzili także wyszukiwarkę torrentów zintegrowaną z eMuleTorrent, dzięki czemu korzystanie z tej sieci peer-to-peer jest dużo łatwiejsze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 06.09.2016 00:24

W sumie nie wiem po co komu taki badziew? Sieć eDonkey to była popularna kilkanaście lat temu, podobnie jak KaZaA, później "uległa" torrentom. Kolejny z setek właściwie nieprzydatnych programów, za to wyświetlających kupę reklam i pewnie instalujących przy okazji niechciane oprogramowanie. To naprawdę plaga w dzisiejszych czasach, w zasadzie tylko soft open-source'owy gwarantuje brak reklam oraz to, że będzie działał, a nie tylko informował, że wybrana opcja jest dostępna w wersji Pro/Gold/DeLuxe, za którą oczywiście już trzeba zapłacić. No i nie wstawi np: znaku wodnego do tworzonego pliku... Nie lepiej zamieścić oficjalnego klienta eMule? Chociaż właściwie to po co? Program od lat już nie jest rozwijany... Działają w ogóle jeszcze jakieś serwery eDonkeya?

  #3 06.07.2016 21:51

@Shaki81: Ten program to nie jest oficjalny eMule, to jest złośliwe oprogramowanie podszywające się po niego! Oficjalna strona to http://www.emule-project.net/

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 28.06.2016 21:47

@KONTO USUNIĘTE (niezalogowany): Gdzie? Swojego czasu jeden z podstawowych programów na kompie:)

  #1 17.05.2016 16:33

Reklamy, reklamy, reklamy...