ePlantator Pogoda Rolnika ePlantator Pogoda Rolnika 1.8.4

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

ePlantator Pogoda Rolnika to – wbrew temu, co sugeruje nazwa – aplikacja skierowana zarówno do rolników, sadowników, jak i ogrodników.

Dzięki temu programowi możemy zyskać dostęp do cennych informacji na temat warunków atmosferycznych. ePlantator Pogoda Rolnika umożliwia sprawdzenie, czy aura sprzyja pracy w polu, dzięki czemu dużo lepiej zorganizujemy swoją pracę bez konieczności regularnego odwiedzania serwisów oferujących dostęp do prognozy pogody. Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy dany gospodarz posiada grunty w wielu rozmaitych lokalizacjach.

ePlantator Pogoda Rolnika oferuje dostęp do systemu powiadomień, więc jeśli pogoda ulegnie zmianie, użytkownik zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany. Aplikacja zawiera także szereg innych, przydatnych funkcji, jak np. sprawdzanie położenia swojego pola na mapie, wyznaczanie drogi do wszystkich swoich upraw, przeglądanie newsów rolniczych i otrzymywanie komunikatów o zbliżających się zarazach.

Jeśli chcemy prowadzić rejestr ewidencji ochrony roślin, a także przypisywać swoje pola do rozmaitych kategorii (owoce, warzywa, zboża, inne), możemy to również uczynić za pomocą aplikacji ePlantator Pogoda Rolnika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!