eREpetitio eREpetitio 1.0.2

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

eREpetitio to platforma społecznościowa, przeznaczona do nauki słownictwa, definicji i materiału, który wymaga uczenia się na pamięć. Można tworzyć własne zestawy fiszek, udostępniać innym lub korzystać z już przygotowanych przez innych użytkowników oraz przez wydawcę.

Po zalogowaniu na eREpetitio można wybrać zestaw do nauczenia się i pobrać na swoje urządzenie. Użytkownicy przygotowali już kolekcje słówek w różnych językach, podzielonych według poziomu i tematu, znaki drogowe, pierwiastki chemiczne, definicje historyczne, pojęcia o języku polskim, fakty historyczne i wiele innych. Fiszki można wyszukiwać lub przeglądać według etykiet.

Fiszki z zestawu można przeglądać, wyświetlać w trybie nauki, gdzie można samodzielnie ocenić znajomość materiału i powtarzać trudne fiszki, testu, w którym trzeba łączyć pytania z odpowiedziami oraz gry, w której trzeba spośród przesuwających się słów wyłapać prawidłowe dopasowanie.

Wiele zestawów fiszek jest darmowych, za niektóre trzeba zapłacić. Można też tworzyć własne zestawy z minimum trzech fiszek i udostępniać innym użytkownikom platformy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!