eREpetitio 1.0.2

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

eREpetitio to platforma społecznościowa, przeznaczona do nauki słownictwa, definicji i materiału, który wymaga uczenia się na pamięć. Można tworzyć własne zestawy fiszek, udostępniać innym lub korzystać z już przygotowanych przez innych użytkowników oraz przez wydawcę.

Po zalogowaniu na eREpetitio można wybrać zestaw do nauczenia się i pobrać na swoje urządzenie. Użytkownicy przygotowali już kolekcje słówek w różnych językach, podzielonych według poziomu i tematu, znaki drogowe, pierwiastki chemiczne, definicje historyczne, pojęcia o języku polskim, fakty historyczne i wiele innych. Fiszki można wyszukiwać lub przeglądać według etykiet.

Fiszki z zestawu można przeglądać, wyświetlać w trybie nauki, gdzie można samodzielnie ocenić znajomość materiału i powtarzać trudne fiszki, testu, w którym trzeba łączyć pytania z odpowiedziami oraz gry, w której trzeba spośród przesuwających się słów wyłapać prawidłowe dopasowanie.

Wiele zestawów fiszek jest darmowych, za niektóre trzeba zapłacić. Można też tworzyć własne zestawy z minimum trzech fiszek i udostępniać innym użytkownikom platformy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fizyka, chemia, biologia, historia, języki – ciąg dalszy maturalnych powtórek

4
05.05.2016  •  Anna Rymsza

Po przeglądzie aplikacji pomagających zdać maturę z matematyki pora na kolejne przedmioty. Na 6 maja zaplanowana została matura z angielskiego, w najbliższych dniach odbędą się też egzaminy z matematyki na poziomie rozszerzonym, biologii, chemii, geografii, historii, WOS-u, języków obcych i innych przedmiotów. Przygotowała kolejną porcję aplikacji, które przydadzą się nie tylko podczas powtórek przed maturą. Niektóre z nich warto zachować na dłużej. Gram & Zdam Matura Gram & Zdam Matura to gra sprawdzająca wiedzę na poziomie ostatniej klasy liceum z matematyki, chemii, fizyki,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji