eREpetitio eREpetitio 1.0.2

Strona główna iOS Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

eREpetitio to platforma edukacyjno-społecznościowa, przeznaczona do uczenia się słownictwa, definicji i tym podobnych. Można dzięki niej tworzyć własne zestawy fiszek lub korzystać z już przygotowanych przez innych użytkowników.

Po zalogowaniu na eREpetitio można wybrać zestaw do nauczenia się i pobrać na swoje urządzenie. Użytkownicy przygotowali już między innymi kolekcje słówek w różnych językach, podzielonych według poziomu i tematu, a także znaki drogowe, pierwiastki chemiczne, definicje historyczne i wiele innych. Zestawy można przeszukiwać lub przeglądać je według etykiet.

Fiszki można przeglądać po kolei, skorzystać z trybu nauki (można samodzielnie ocenić znajomość materiału, trudne fiszki będą powtarzane), testu, w którym trzeba łączyć pytania z odpowiedziami oraz gry, w której trzeba spośród przesuwających się słów wybrać prawidłową odpowiedź.

Wiele zestawów fiszek jest darmowych, za niektóre trzeba zapłacić. Można też tworzyć własne zestawy i zdecydować, czy będą dostępne dla innych użytkowników platformy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!