r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

eREpetitio 1.0.2

Strona główna iOS Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe

eREpetitio to platforma edukacyjno-społecznościowa, przeznaczona do uczenia się słownictwa, definicji i tym podobnych. Można dzięki niej tworzyć własne zestawy fiszek lub korzystać z już przygotowanych przez innych użytkowników.

Galeria programu

Po zalogowaniu na eREpetitio można wybrać zestaw do nauczenia się i pobrać na swoje urządzenie. Użytkownicy przygotowali już między innymi kolekcje słówek w różnych językach, podzielonych według poziomu i tematu, a także znaki drogowe, pierwiastki chemiczne, definicje historyczne i wiele innych. Zestawy można przeszukiwać lub przeglądać je według etykiet.

Fiszki można przeglądać po kolei, skorzystać z trybu nauki (można samodzielnie ocenić znajomość materiału, trudne fiszki będą powtarzane), testu, w którym trzeba łączyć pytania z odpowiedziami oraz gry, w której trzeba spośród przesuwających się słów wybrać prawidłową odpowiedź.

Wiele zestawów fiszek jest darmowych, za niektóre trzeba zapłacić. Można też tworzyć własne zestawy i zdecydować, czy będą dostępne dla innych użytkowników platformy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fizyka, chemia, biologia, historia, języki – ciąg dalszy maturalnych powtórek

4
OPROGRAMOWANIE 05.05.2016 | Anna Rymsza

Po przeglądzie aplikacji pomagających zdać maturę z matematyki pora na kolejne przedmioty. Na 6 maja zaplanowana została matura z angielskiego, w najbliższych dniach odbędą się też egzaminy z matematyki na poziomie rozszerzonym, biologii, chemii, geografii, historii, WOS-u, języków obcych i innych przedmiotów. Przygotowała kolejną porcję aplikacji, które przydadzą się nie tylko podczas powtórek przed maturą. Niektóre z nich warto zachować na dłużej. Gram & Zdam Matura Gram & Zdam Matura to gra sprawdzająca wiedzę na poziomie ostatniej klasy liceum z matematyki, chemii, fizyki,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.