e-Remiza e-Remiza 6.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

e-Remiza to oficjalna aplikacja dla strażaków ochotników, którzy korzystają z system wspomagania działań dla OSP dostępnego za pośrednictwem serwisu internetowego e-Remiza.pl.

Najpierw załóż konto

Przed uruchomieniem aplikacji konieczne jest założenie darmowego konta w systemie e-Remiza. Dopiero potem możemy zrobić użytek ze wszystkich funkcji oferowanych przez opisywane narzędzie. Pozwala ono między innymi na zyskanie podglądu mapy okolicy, w której się znajduje użytkownik, hydrantów i innych źródeł zaopatrzenia wodnego w swojej okolicy (na bazie projektu AbakusOSM) oraz pikietażu i oddziałów leśnych (na bazie projektu AbakusOSM).

Wbudowany komunikator dla strażaków ochotników

Warto dodać, że e-Remiza pozwala także na kontaktowanie się z innymi użytkownikami aplikacji za pośrednictwem wbudowanego czatu. Możemy ponadto wysyłać im alarm zawierający naszą aktualną pozycję, a także odbierać alarmy z SK i od pozostałych strażaków ochotników. Istnieje również możliwość potwierdzenia lub odrzucania udziału w danym zdarzeniu.

Tworzenie raportów z akcji

e-Remiza oferuje funkcję wykonywania zdjęć z miejsca akcji, które następnie można łatwo i szybko udostępnić w systemie. Użytkownik może także sporządzać notatki z akcji zawierające między innymi listę osób uczestniczących w akcji.

Najważniejsze cechy:

  • program dla strażaków ochotników korzystających z e-Remiza.pl
  • wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika
  • dostęp do podglądu mapy okolicy
  • opcja przyjmowania i odrzucania zleceń
  • pozwala na komunikowanie się z innymi strażakami ochotnikami
  • zawiera funkcję sporządzania raportów z akcji

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!