e-SPRAWDZIAN

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

e-SPRAWDZIAN to darmowa aplikacja, służąca do przygotowywania i przeprowadzania testów sprawdzających wiedzę z dowolnej dziedziny.

Program pomimo swojej prostoty stanowi duże udogodnienie dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów itp. Pozwala zaoszczędzić czas, jaki poświęcić należy na przygotowanie i przeprowadzenie standardowych sprawdzianów, a także ich późniejsze poprawianie i ocenianie. Sam proces kreowania testu zajmuje jedynie kilka minut. Sprawdziany składać się mogą z dowolnej ilości pytań, zawierających dodatkowo grafikę itp.

Aplikacja pozwala udostępniać i wykorzystywać testy przygotowane przez innych nauczycieli. Umożliwia ona przeprowadzenie sprawdzianu dla całej klasy przy pomocy jednego komputera, a po jego zakończeniu wyświetla proponowaną ocenę. Program posiada także tryb nauki, pozwalający uczniom sprawdzić pytania, w których popełnili błędy.

e-SPRAWDZIAN to w rzeczywistości dwa osobne narzędzia do przygotowywania i przeprowadzania testów. Nie wymagają one instalacji oraz dostępne są dla systemów Windows i Linux.

Uwaga!

  1. Informacje na temat sposobu tworzenia sprawdzianów znaleźć można w pliku tekstowym o nazwie 'jak_tworzyc_sprawdzian', który dołączony został do archiwum z programem.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ajtka   1 #7 30.03.2016 18:36

@kosonóg (niezalogowany): zapewniam, że nie potrafi takich cudów - jak w opisie napisano jest to prosta aplikacja :)

  #6 01.03.2016 19:14

Potrzebuje program w którym będzie można ustawić zależność, że: program wybiera do testu 20 losowych pytań z puli, po 5 z czterech przedmiotów, a jego zaliczenie to warunek 12 pytań prawidłowych, z czego nie więcej niż 2 błędne z danego przedmiotu. Czy ten program to potrafi?

Dementor   38 #5 30.01.2016 04:08

Interfejs tego programu raczej nie budzi zaufania :)

Kasia24pl   1 #4 27.03.2013 20:41

Szukając programów tego typu natknęłam się na program Egzaminator 2002
Link do programu http://www.opiumsoft.pl/egzaminator-2002
Może komuś się przyda.
Pozdrawiam

  #3 23.10.2012 16:23

re: angelos00
w niszczarce dokument do zniszczenia zwykle wkładany jest od góry, a pocięte skrawki wpadają do pojemnika - bardziej to coś przypomina drukarkę, która właśnie wydrukowała kolorowy wydruk, a każdy test to wybór najbardziej logicznej odpowiedzi :)

  #2 22.10.2012 18:30

na zdjęciu widać niszczarkę dokumentów. - aniech mi ktoś powie że tak niemoże wyglądać niszczarka ;P

  #1 29.05.2012 17:50

:D