e-SPRAWDZIAN

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

e-SPRAWDZIAN to darmowa aplikacja, służąca do przygotowywania i przeprowadzania testów sprawdzających wiedzę z dowolnej dziedziny.

Program pomimo swojej prostoty stanowi duże udogodnienie dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów itp. Pozwala zaoszczędzić czas, jaki poświęcić należy na przygotowanie i przeprowadzenie standardowych sprawdzianów, a także ich późniejsze poprawianie i ocenianie. Sam proces kreowania testu zajmuje jedynie kilka minut. Sprawdziany składać się mogą z dowolnej ilości pytań, zawierających dodatkowo grafikę itp.

Aplikacja pozwala udostępniać i wykorzystywać testy przygotowane przez innych nauczycieli. Umożliwia ona przeprowadzenie sprawdzianu dla całej klasy przy pomocy jednego komputera, a po jego zakończeniu wyświetla proponowaną ocenę. Program posiada także tryb nauki, pozwalający uczniom sprawdzić pytania, w których popełnili błędy.

e-SPRAWDZIAN to w rzeczywistości dwa osobne narzędzia do przygotowywania i przeprowadzania testów. Nie wymagają one instalacji oraz dostępne są dla systemów Windows i Linux.

Uwaga!

  1. Informacje na temat sposobu tworzenia sprawdzianów znaleźć można w pliku tekstowym o nazwie 'jak_tworzyc_sprawdzian', który dołączony został do archiwum z programem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!