reklama

eScan Anti-Virus 14.0.1400.2103

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

eScan Anti-Virus to oprogramowanie antywirusowe, dzięki któremu ochronimy nasze dane przed rozmaitymi zagrożeniami z jakimi można napotkać się podczas codziennego korzystania z Internetu.

eScan Anti-Virus wykorzystuje zaawansowaną technologię MicroWorld Winsock Layer skanując całą aktywność użytkownika (zarówno to, co udostępniamy w sieci, jak i to, co z niej pobieramy), co pozwala zwiększyć bezpieczeństwo naszych danych i uniemożliwić cyberprzestępcom włamanie się do naszego komputera. Wszystko to bez zbędnego obciążania podzespołów komputera. Dzięki takiemu rozwiązaniu aplikacja może działać w tle, nie wpływając przy tym na wydajność naszego peceta w trakcie pracy.

eScan Anti-Virus blokuje nie tylko szeroko pojęte wirusy (spyware, adware, keyloggery, rootkity i wiele innych), ale także potencjalnie groźne pliki, nie wymagając przy tym regularnego skanowania (ręcznego lub zgodnie z ustalonym planem działania), ale reagując na wszystko w czasie rzeczywistym. Narzędzie zapobiega także uszkodzeniu plików powstałych w wyniku obecności złośliwego oprogramowania, jak również filtruje spam na skrzynce pocztowej użytkownika.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 08.09.2017 16:03

Cena tego antywirusa na rok jest niewysoka a sam antywirus daje wysokiej klasy ochronę , trafność , skuteczne zabezpieczenie komputera .Popularność jego jest mniejsza ponieważ mało kto zna ten program i jego atuty czy wartość .Jest mocnym konkurentem innych wspaniałych płatnych antywirusów . Tej firmy jest jeszcze darmowy skaner - eScan Anti-Virus Toolkit . Jest łatwy w obsłudze ,spolszczony i mimo ,że po kliknięciu w dane działanie jest automatyczny to wymaga trochę myślenia np. gdy jakiś ruch w nim należy do nas .Instalację skanera mogą pokusić się osoby które narzekają ,że inny skaner nic nie wykrył i aby sprawdzić czy komputer jest czysty po darmowym antywirusie .

reklama