r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

eScan Internet Security 14.0.1400.2029

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające

eScan Internet Security to oprogramowanie antywirusowe, które ochroni użytkownika przed rozmaitymi zagrożeniami, jakie mogą pojawiać się w trakcie codziennego korzystania z sieci.

Galeria programu

Po uruchomieniu narzędzia nie wszystkie skanery są automatycznie aktywne, dlatego też musimy aktywować ręcznie, wybierając spośród dostępnych rozwiązań. eScan Internet Security oferuje przede wszystkim możliwość skanowania komputera (nie tylko HDD, ale także pamięci przenośnych USB, kart pamięci i innych nośników) pod kątem wyłapania niechcianych plików (uchronimy się więc przed trojanami, spyware, ransomware czy atakami phishingowymi), a także pozwala na włączenie opcji filtrowania spamu na skrzynce poczty elektronicznej. Wszystko to – o ile zechcemy – przy wykorzystaniu bazy danych udostępnionej "w chmurze" i aktualizowanej na bieżąco przed producenta.

eScan Internet Security w odróżnieniu od innych tego rodzaju aplikacji, które wyświetlają komunikaty nawet podczas grania czy też oglądania filmów, zawiera dodatkowy tryb pracy – gra. To właśnie dzięki niemu możemy tymczasowo wyłączyć powiadomienia widoczne na ekranie, by te nie przeszkadzały nam na przykład w trakcie obcowania z ulubioną strzelanką czy też podczas seansu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.