eToolz eToolz 4.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

eToolz to darmowe narzędzie dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu będziemy mogli wykonać różne operacje w celu sprawdzenia czy też zmodyfikowania ustawień sieciowych.

Przydatne narzędzia sieciowe

eToolz zawiera rozmaite narzędzia, takie jak: DNS Lookup, TraceRoute, Whois oraz Ping. Użytkownik ma możliwość wyświetlania najważniejszych wpisów DNS, automatycznego lub ręcznego wysyłania zapytania do serwera Whois (wraz z automatycznym przekierowaniem), sprawdzania adresów pocztowych pod kątem ważności, aktualizowania czasu systemowego, sprawdzenia zewnętrznego serwisu IP i zewnętrzną nazwę hosta przez serwisy internetowe, wyświetlania zainstalowanych i dostępnych kart sieciowych wraz z odpowiadającymi im statystykami IPv4, wyświetlania nagłówków HTTP dla adresu URL i nie tylko.

Nie trzeba instalować

Warto zaznaczyć, że eToolz jest dostępny w wersji portable, co oznacza, że nie musimy instalować go na żadnym nośniku. Może okazać się to przydatne wśród administratorów, bowiem bez problemu umieszczą oni opisywaną aplikację na pendrivie lub zewnętrznym dysku twardym i zrobią z niej użytek na dowolnym komputerze.

Najważniejsze cechy:

  • zawiera narzędzia sieciowe, takie jak: DNS Lookup, TraceRoute, Whois oraz Ping
  • wiele dodatkowych opcji umożliwiających zarządzanie ustawieniami sieciowymi
  • wersja portable (nie wymaga instalacji, można uruchamiać program z zewnętrznych nośników)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!