r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

eWuś Mobile 1.4.8

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami

eWuś mobile jest aplikacją pozwalającą sprawdzić uprawnienia do świadczeń zdrowotnych w systemie eWuś udostępnionym przez NFZ.

Galeria programu

Aplikacja posiada opcję podłączenia z serwerem testowym, dzięki czemu każdy może sprawdzić funkcjonalność bez podawania danych — jednak wyświetlane informacje są tylko przykładem tego, co zobaczylibyśmy we właściwym systemie i nie są prawdziwe. W aplikacji podajemy numer PESEL i sprawdzamy status pacjenta w eWuś, po czym otrzymujemy komunikat, czy pacjent jest ubezpieczony.

W programie dostępna jest historia sprawdzeń oraz możliwość eksportu danych w formacie XML do pliku na kartę pamięci lub wysłanie tego pliku pocztą elektroniczną.

Uwaga

Do sprawdzenia danych wymagane są dane świadczeniodawcy, aplikacja przewidziana jest tylko dla lekarzy i świadczeniodawców (czyli dla pracowników służby zdrowia).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.