emSzmal 3.18.0917.1900

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

emSzmal 3 to kolejna odsłona dobrze znanej aplikacji do zarządzania finansami, umożliwiającej przechowywanie informacji o operacjach finansowych, a także importowanie wyciągów bezpośrednio z serwisów internetowych wybranych banków.

W tej edycji programu możemy definiować dowolną ilość rachunków z różnych banków jednocześnie, a także dodawać rachunki niepowiązane z żadnym konkretnym bankiem. Wszystkie rachunki można dowolnie grupować, a zgromadzone na nich środki finansowe widoczne są w postaci podsumowań dla każdej z grup osobno. Funkcja automatycznego sprawdzania salda na rachunkach dba o aktualność prezentowanych informacji, bez dodatkowej ingerencji ze strony użytkownika. Informuje ona nas także o zmianach na rachunku za pomocą wiadomości e-mail lub innej wybranej przez użytkownika notyfikacji. Na rachunkach możemy samodzielnie dodawać/edytować i usuwać operacje, również w tym przypadku program samodzielnie zatroszczy się o aktualizację sald na rachunkach.

Podstawowa funkcjonalność programu, czyli zautomatyzowane pobieranie wyciągów bankowych została rozszerzona o możliwość ręcznego importowania wyciągów z plików CSV/XML. Rozbudowany został również mechanizm filtra operacji z możliwością definicji własnych kryteriów wyszukiwania. Pozwalający w bardzo prosty sposób przeszukiwać wyciągi po takich parametrach jak nazwa kontrahenta, nr rachunku, tytuł płatności czy kwota transakcji. Program pozwala na zdalną/wielostanowiskową pracę, w której każdy z użytkowników programu może otrzymać nie tylko różne uprawnienia, ale także posiadać dostęp jedynie do wybranych przez administratora rachunków. Co więcej, możemy także ograniczyć prezentowane użytkownikom dane jedynie do tych operacji, które spełniają zdefiniowane kryteria.

Z pozostałych funkcji programu warto wspomnieć o możliwości przypisywania własnych notatek, grup oraz statusów do operacji, eksporcie operacji bankowych do plików w formacie CSV/XML oraz HTML, opcji wydruku pojedynczych lub całych zestawień operacji, a także archiwizacji wyciągów (pozostaną one dostępne w programie także po zamknięciu konta). emSzmal stanowi doskonałą pomoc w obsłudze zamówień ze sklepu lub aukcji internetowych. Zwłaszcza ze względu na obsługę płatności PayU (Allegro.pl), PayPal, DotPay, TPay, Przelewy24 oraz szeregu pluginów umożliwiających automatyczne księgowanie przelewów w sklepach internetowych na platformach: Click Shop Premium, Shoper, PrestaShop, Magento, RedCart, IAI-Shop, AtomStore, SoteSHOP 7, Sky-Shop, a także w aplikacjach Sello, Baselinker i EasyUploader.

Aplikacja umożliwia również bezpośredni eksport wyciągów do programów: Symfonia Finanse i Księgowość, Rewizor nexo, Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor GT, Subiekt GT, ERP Optima oraz WF-FaKir oraz serwisów inFakt.pl, wFirma.pl i Fakturownia.pl.

Uwaga!

  • Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.
  • emSzmal wymaga również zainstalowanej bazy danych Microsoft SQL Server 2005 lub 2008. Bazę danych można pobrać z oficjalnej strony Microsoftu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 08.05.2018 10:41

Rewelacyjnie sprawdza się przy współpracy z ERP Optima do importu wyciągów bankowych.

  #6 13.02.2017 14:25

Świetny program, jeszcze mnie nie zawiódł. Dodatkowo jeszcze ma ostatnio integrację jakoś z systim.pl (http://www.systim.pl), którego tez używam do innych celów i bardzo mnie to cieszy :) Polecammmmm

darek719   42 #5 02.07.2016 18:46

Bardzo fajny program!

shango   7 #4 15.01.2016 23:22

Używałem tego programu kiedy był jeszcze darmowy. Bardzo dobra aplikacja.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 22.08.2015 23:12

@mulp: Co prawda jeden z moich współpracowników już nie korzysta z tego programu, ale przez lata korzystał i wszelka pomoc była mu udzielana ekspresowo. Tak więc mogę potwierdzić Twój komentarz.

mulp   6 #2 25.11.2014 13:29

Bardzo fajny programik - używam od wersji 2.x zdarzają się z nim problemy - ale Pan Krzysztof szybko odpisuje na maile i często wypuszcza aktualizacje. Sama licencja też nie jest aż tak droga.

emil_emil   8 #1 11.11.2013 14:51

Kurcze nie moge sobie poradzic z Tym progrmamem. Na SQl 2008 nie chcialo wogole ruszyc, dopiero po instalacji 2005 ruszylo, ale teraz chce loginu i hasla. Login "szef" nie mam pojecia skad sie wzial a haslo ? Halo tymbardziej nie wiem. Program na starcie tworzy mase problemow.
Pomecze sie jeszcze chwile, ale juz wywolal moja rezygnacje.

Edit:

No dobra, osoba wstawiajaca, chyba cos pominela.
Login i haslo to szef. Program tworzy domyslne nazwy. Zabraklo tego info w UWAGA, a szkoda.

Autor edytował komentarz.