endorphin 2.7.1.7332 Learning Edition

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

endorphin Learning Edition to darmowa edycja aplikacji przeznaczonej do tworzenia zaawansowanych animacji postaci.

Program wykorzystuje przełomową technologię (Dynamic Motion Synthesis) w ożywianiu wirtualnych postaci, która bazuje na osiągnięciach naukowych Uniwersytetu Oxfordzkiego. DMS stwarza wysokogatunkowy obraz 3D w czasie rzeczywistym dzięki połączeniu sztucznej inteligencji, biomechaniki i symulacji dynamiki.

Endorphin z powodzeniem można wykorzystywać nie tylko do produkcji efektów specjalnych w filmach, ale również do tworzenia realistycznych ruchów postaci w grach przeznaczonych dla PC i konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Edycja Learning Edition w porównaniu do komercyjnej wersji programu pozbawiona jest kilku opcji w tym braku możliwości eksportu animacji do innego formatu niż pliki AVI.

Uwaga!

Aby otrzymać bezpłatny klucz aktywacyjny należy zarejestrować się na forum projektu. Więcej informacji znaleźć można podczas pierwszego uruchomienia aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!