bEiJNhyZ
Epic Privacy Browser ikona

Epic Privacy Browser88.0.4324.96

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Epic Privacy Browser indyjska przeglądarka, bazująca na Chromium. Epic wyróżnia się możliwościami ochrony prywatności, blokowania śledzenia oraz pobierania filmów z różnych serwisów wideo, jak YouTube i Vimeo.

bEiJNhzb

Przeglądarka Epic Privacy Browser ma wiele cech projektu Chromium, ale na uwagę zasługują przede wszystkim funkcje i rozwiązania stworzone od podstaw przez jej autorów. Znajdziemy tu na przykład aktywny mechanizm zabezpieczania poufnych danych w trakcie przeglądania. W przypadku zamknięcia lub awarii aplikacji takie dane jak ciasteczka, historia przeglądania oraz informacje zawarte w pamięci podręcznej na wszelki wypadek są automatycznie kasowane.

Ponadto program dysponuje wbudowaną ochroną przed szkodliwymi skryptami, ciasteczkami i komponentami reklamowymi, umożliwia łatwe ukrywanie adresu IP poprzez serwery pośredniczący (może negatywnie wpłynąć na prędkość ładowania stron) oraz zabezpiecza dane wpisywane podczas korzystania z wyszukiwarki. W domyślnie aktywnym trybie prywatnego przeglądania Epic Privacy Browser nie wysyła do odwiedzanych stron żadnych dodatkowych informacji i nie przechowuje śladów naszej aktywności.

W Epic Browser warto zwrócić uwagę także na możliwość szybkiego pobierania filmów z wielu stron, jak YouTube, Vimeo czy Facebook. Domyślną wyszukiwarką jest tu Eipicsearch.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Epic Privacy Browser 88.0.4324.96wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentHidden Reflex
Liczba pobrań228
Data aktualizacji9 lut 2021
Rozmiar pliku97.57 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Epic Privacy Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiJNhzX