r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

e-pity 2017 9.0.0

Strona główna Mac Dom Rozliczenia podatkowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program e-pity pozwala szybko rozliczyć podatki, a przy tym nie wymaga wiedzy. Na początku zasugeruje, jaki formularz wybrać, podpowie jakie dokumenty mogą być potrzebne oraz pozwoli wypełnić aktywną deklarację lub wpisywać dane w kreatorze, co jest o wiele bardziej intuicyjne, niż klasyczne pola.

Galeria programu

Program e-pity 2015 pozwala na wypełnianie ponad 30 deklaracji PIT, czyli prawdopodobnie największej liczby spośród wszystkich aplikacji do PIT-ów dostępnych na rynku. Znajdziemy tu najpopularniejsze deklaracje, jak PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, PIT-38, PIT-39, PIT/B, PIT/D, PIT/2, PIT/2A, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, ZAP-3 i NIP-7. Aplikacja zawiera także druki dla wąskich grup podatników jak: PIT-16, PIT-16A i 16Z, PIT-19A, PIT-23, PIT-3, PIT-6, PIT-12, PIT- 14 oraz deklaracje PIT-CFC, UPL-1, UPL-1P, OPL-1, OPL-1P, CFR-1, SEE-R, druk przelewu/wpłaty na rachunek organu podatkowego oraz darmowe wzory najpopularniejszych pism i wniosków do urzędów skarbowych.

W wersji programu dla OS X można także wysłać wszystkie PIT-y roczne do systemu e-deklaracje.gov.pl bez konieczności użycia podpisu kwalifikowanego. Program pozwala także wybrać samodzielnie OPP, na którą przekażemy 1% podatku.

Program niestety nie obsługuje kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Uniemożliwia to wysłanie przez internet deklaracji składanych przez płatników PIT, czyli firmy, wymagających użycia e-podpisu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wstępnie wypełniony PIT dostępny w e-pity.pl #prasówka

0
OPROGRAMOWANIE 05.04.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Automatyczne wczytywanie wstępnie wypełnionego PIT-a z Portalu Podatkowego Ministerstwa Finansów to już standard w aplikacji e-pity. Dzięki tej funkcjonalności coroczne wypełnianie PIT-a jest jeszcze prostsze. Z PIT PFR mogą skorzystać nie tylko pracownicy zatrudnieni na etacie czy umowach cywilnych, ale także podatnicy, którzy otrzymali PIT-y z ZUS oraz biur maklerskich. Ponieważ na rozliczenie PIT-a został tylko miesiąc, warto skorzystać z PIT-a przygotowanego dla nas przez fiskusa i rozliczyć go w pięć minut w programie e-pity. Z PIT-a PFR, czyli udostępnionej przez Ministerstwo Finansów…

Dobre programy do rozliczenia PIT-ów i przekazania 1% podatku na OPP

52
OPROGRAMOWANIE 20.01.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Mamy dla Was listę usług i programów, dzięki którym bez problemów rozliczycie się z fiskusem oraz załatwicie sprawy podatkowe ze „skarbówką”. Dla tych, którzy płacą indywidualny podatek dochodowy, zbliża się – jak co roku o tej porze – gorący czas. Wkrótce dostaną roczne deklaracje podatkowe od księgowych, a na ich podstawie trzeba będzie sporządzić PIT-a i złożyć go w urzędzie skarbowym. Czas na to mija z końcem kwietnia. Ale podatki to nie tylko PIT-y, to też mnóstwo spraw bieżących, związanych np. z prowadzeniem firmy lub z regulowaniem opłat np. za kupno samochodu. Jak to wszystko…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.