escuela free escuela free 1.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Program escuela free to dzieło Melomics, czyli klastra utworzonego na Uniwersytecie w Maladze (Hiszpania). Bazuje on na sztucznej inteligencji, która potrafi sama komponować muzykę.

Klaster Melomics działa w innowacyjny sposób, zaprzęgając sztuczną inteligencję do zadań artystycznych, czyli tworzenia muzyki. Algorytm, którego użyli naukowcy, Algorytm wykorzystuje struktury danych, tworząc z nich swego rodzaju genomy. To zaś przekłada się na muzykę, która jest dopasowana do stanu ducha i nastroju odbiorcy. W aplikacji escuela free znajdziemy takie melodie, które w założeniu mają pomóc w zredukowaniu stresu towarzyszącego egzaminom lub innym wydarzeniom tego typu.

Aplikacja escuela free jest bardzo prosta w obsłudze. W jej głównym interfejsie znajdziemy opcję ustawienia godziny rozpoczęcia egzaminu, informacje o programie i zasadach jego działania, opcję podzielenia się informacją o korzystaniu z aplikacji na Facebooku, Twitterze lub e-mailem, a także przycisk uruchamiania muzyki. Z kolei w pasku powiadomień systemu pojawi się informacja o odtwarzaniu dźwięków. Gdy go klikniemy, wrócimy do aplikacji, co jest przydatnym rozwiązaniem, gdy korzystamy z innych programów. Powiadomienie pozwala też zatrzymać odtwarzanie muzyki, zmienić utwór oraz wyłączyć odtwarzacz. Sama muzyka, co zaskakujące, jest bardzo dobrej jakości, a przy tym spójna i faktycznie kojąca nerwy, relaksująca.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!