r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

eskaGO - radio | tv | vod 4.11.0

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne

eskaGO to multimedialne centrum rozgrywki skupiające w sobie radio, telewizję oraz usługę VOD. W ramach aplikacji znajdziemy materiały wszystkich stacji należących o grupy Supermedia.

Galeria programu

To właśnie owe 3 grupy stanowią główny trzon aplikacji. Trzeba pamiętać, że eskaGo to nie tylko radio eska (jak wskazuje nazwa), ale też radio Wawa, Plus, Vox, a także dodatkowe stacje o zbliżonej do nich muzyce. W zakładce TV odnajdziemy głównie stacje skupiające się na teledyskach, wyątkiem jest Fokus TV, czyli kanał dokumentalny.

Ostatnią z kategorii stanowi VOD. Wszystkie dostępne filmy możemy oglądać za darmo. Oferta na tle innych nie wyróżnia się dostępnymi materiałami. Nie znajdziemy tam kinowych, a nawet telewizyjnych hitów. Za to spory nacisk położono na młodzieżowe nazwy kategorii.

Aplikacja zapewnia szybki dostęp do kanałów społecznościowych mediów, a także daje możliwość logowania na nasze konto. Jedyne problemy stwarza co pewien czas buforowanie, wręcz uniemożliwiające komfortowe śledzenie wybranego medium. eskaGo wraz z zawartymi w niej materiałami dostępna jest za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.