r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

e-starostwo...

Strona główna Aktualności

Dziś bocheńskie Starostwo Powiatowe uruchomiło na swych stronach WWW "interaktywny urząd" również dla interesantów indywidualnych. Dzięki systemowi każdy obywatel będzie mógł śledzić tok jego własnych spraw załatwianych w starostwie. W pierwszym etapie system udostępnia dane o paszportach, wystarczy wpisać swój numer PESEL i otrzymamy informację czy paszport już czeka na odbiór. W drugim etapie planuje się uruchomienie informacji o prawach jazdy i świadectwach kwalifikacyjnych wydawanych przez Wydział Komunikacji i Transportu. Dostęp będzie podobny jak w przypadku paszportów. Warto podkreślić za starostą Ludwikiem Węgrzynem, że system został wykonany przez pracownika urzędu Andrzeja Świgosta, w oparciu o rozwiązania Open Source. System może nie jest specjalnie wyrafinowany ale na pewno lepszy taki krok w kierunku rozwoju dostępu do administracji w Internecie, niż żaden...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.