reklama

evasi0n 1.0.7

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

evasi0n to darmowa aplikacja przeznaczona do wykonania operacji jailbreak na urządzeniach iPhone, iPod touch, iPad i iPad mini funkcjonujących w oparciu o system iOS w wersjach od 7.0 do 7.0.6.

Po uwolnieniu urządzeń firmy Apple użytkownicy mają dostęp do nieoficjalnego sklepu Cydia, z którego można pobierać szereg aplikacji oraz modyfikacji usprawniających system iOS. Znajdują się tam zarówno programy bezpłatne jak i komercyjne, których Apple ze względu na swoją politykę nie chce udostępniać w oficjalnym sklepie AppStore. Do prawidłowego działania aplikacja evasi0n wymaga instalacji w systemie odtwarzacza iTunes.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #2 24.03.2016 23:09

dawno nie aktualizowany. co jest dużą wadą w tego typu programach.

kosmateusz   2 #1 09.10.2013 12:10

Jeżeli ktoś potrzebuje pliki iOS do instalacji "na czysto" to tutaj znaleźć można linki do wszystkich wersji: http://forum.instalki.pl/ios-pliki-ipsw-dla-iphone-firmware-download-t29660.html

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić