eyeOS 1.0 już jest!

Strona główna Aktualności

O autorze

eyeOS Dahlia to nazwa najnowszej edycji 1.0 internetowego systemu operacyjnego, który można uruchomić z każdego miejsca na świecie z poziomu przeglądarki internetowej.

Jak na system operacyjny przystało eyeOS w wersji podstawowej wyposażony jest w kilka aplikacji. Wśród nich znajdziemy między innymi przeglądarkę internetową, czytnik RSS, menadżer plików, kalendarz, kalkulator i edytor tekstu. Z biegiem czasu z pewnością pojawią się kolejne programy, które będzie można opcjonalnie doinstalować.

Wśród nowości oferowanych w edycji Dahlia użytkownicy znajdą m. in. całkowicie przebudowany interfejs oraz nowe efekty wizualne. Programiści poprawili również szybkość działania "okienek" co wpływa korzystanie na odbiór całego systemu. Jeżeli komuś z jakiś powodów nie odpowiada Dahlia producent umożliwia nadal zalogowanie się do starszej wersji eyeOS 0.9 IRIS.

Wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem możliwości najnowszego systemu eyeOS 1.0 odsyłamy do dema dostępnego online. Na stronie projektu możliwe jest przeprowadzenie bezpłatnej rejestracji, po której otrzymamy dostęp do własnych ustawień systemu i obsługi eyeOS z poziomu telefonu komórkowego.

© dobreprogramy