ezPDF Reader Pro ezPDF Reader Pro 2.7.1.0

Strona główna Android Biuro i firma Przeglądarki dokumentów
Pobierz program
lub zeskanuj:

ezPDF Reader to aplikacja pozwalająca na odczytywanie i modyfikację plików Portable Document Format, znanych bardziej jako PDF. Pliki tego formatu są niezwykle popularne w sieci, a sam system Android nie radzi sobie z ich obsługą bez dodatkowego oprogramowania. Z pomocą przychodzi sklep Google Play, oferujący wiele komercyjnych jak i bezpłatnych programów do obsługi PDF-ów.

Jedną z nich jest wspomniany ezPDF Reader. Aplikacja sprawnie radzi sobie z odczytywaniem plików, które jest szybkie i bezproblemowe. Czymś, co wyróżnia tę aplikację od np. Adobe Readera jest możliwość nanoszenia własnych komentarzy, podkreśleń, lub innych znaków edytorskich, oraz dodawanie notatek. Aplikacja jest bardzo zaawansowana, jednak brak polskiej wersji językowej oraz opisów funkcji, mogą stanowić problem dla początkujących użytkowników.

Niewątpliwym atutem aplikacji jest możliwość doinstalowania wtyczek, między innymi do obsługi chmury (Google Drive), czy widżetów. Program rozpowszechniany jest jako płatna wersja, która kosztuje niecałe 13 zł lub jako 15-dniowa wersja testowa, podczas której można za darmo wypróbować aplikację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!