feedly feedly 0.2

Strona główna Mac Internet i komunikacja Czytniki RSS
Pobierz program

feedly to wygodna aplikacja i jednocześnie popularna usługa agregująca wiadomości z różnych kanałów.

Program pozwala na szybkie wyszukiwanie i dodawanie kanałów RSS, a także proponuje kanały powiązane z tymi już dodanymi. Czytanie wiadomości za jego pomocą jest bardzo przyjemne. Interfejs jest przejrzysty, a przy każdym artykule widoczna jest miniaturka, co ułatwia odnalezienie interesujących nas treści nawet bez czytania nagłówków. Można także przełączyć się do widoku kompaktowego, w którym widoczne są tylko nagłówki, lub widoku „magazynu”, gdzie na pierwszym planie pojawią się najczęściej czytane i udostępniane dalej przez użytkowników wiadomości.

Wiadomości można jednym kliknięciem oznaczyć jako przeczytane. Do każdego artykułu możliwe jest przypisanie tagów, które w tym przypadku są przydatne jeśli chcemy zachować dany artykuł na później i mieć do niego łatwy dostęp.

feedly oferuje możliwość udostępniania artykułów na następujących usługach i portalach: Evernote, Instapaper, Pocket, OneNote, Google+, Facebook, Linkedin, Buffer oraz Readability. Można zadecydować, które z nich mają być widoczne na pasku narzędzi. Możliwe jest także wysłanie linka do artykułu e-mailem i wyświetlenie go na stronie macierzystego serwisu w przeglądarce.

Aby skorzystać z programu wymagane jest zalogowanie się za pomocą konta Google lub Twitter. feedly jest aplikacją darmową. Opcjonalnie można wykupić jeden z planów płatnej subskrypcji. Do wyboru jest opcja Pro lub Team. Płatne wersje oferują między innymi integracje z Dropboxem, lepsze wyszukiwanie, możliwość zapisywania artykułów do Evernote, OneNote oraz Pocket. Więcej na temat funkcji dostępnych za opłatą przeczytać można z poziomu aplikacji lub na stronie autorów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!