fillUp Przyjazne formularze fillUp Przyjazne formularze 5.15.1

Strona główna Android Biuro i firma Inne programy biurowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

fillUp Przyjazne formularze to mobilna wersja usługi do zarządzania dokumentami, umowami i deklaracjami. W jej bazie znajdziemy blisko 2500 popularnych formularzy.

Z poziomu aplikacji znajdziemy większość najpopularniejszych pism urzędowych i druków. Możemy je nie tylko podejrzeć, wypełnić i w razie potrzeby wydrukować, ale w przypadku niektórych także złożyć elektronicznie (wspierane są między innymi e-Deklaracje Ministerstwa Finansów). Dokumenty możemy również synchronizować pomiędzy różnymi urządzeniami za pomocą Dysku Google. Na liście opcji znalazła się także Aktówka, która pozwala gromadzić i synchronizować ważne dla nas dane.

Choć możliwości fillUp Przyjazne formularze są spore zawodzi wykonanie interfejsu. Został on w całości skopiowany z wersji przeznaczonej dla komputerów PC. O ile na dużych tabletach i przy mniejszych palcach da się w miarę bezproblemowo korzystać z takiego interfejsu o tyle w przypadku mniejszych ekranów i grubszych palców, proces jest bardzo irytujący. Zwłaszcza gdy skorzystamy z aplikacji na telefonie..

Program dostępny jest za darmo, oferuje 30 dni próbnych. Następnie musimy zdecydować się na jeden z trzech abonamentów. Taki układ sprawia, że możemy swobodnie przetestować aplikację w działaniu, zwłaszcza jej interfejs oraz samemu ocenić, czy przypadł nam do gustu i rzeczywiście ułatwi pracę z formularzami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!